Herkese Selam.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Herkese Selam..

Meltun

Kullanıcı
Özel ilgi alanım gereği Arkeoloji ve Dünya Uygarlıkları ile ilgili birçok yabancı forumda üyeliğim var .Aynı zamanda yabancı define forumlarında da aktif rol alıyordum.Burada da aranızda olmak istedim.

Ülkemizdeki keşfedilmemiş güzelliklerin toprak altında saklı kalmaması için yasal yönden arayış içinde olan ve ülkemize katkıda bulunan tüm girişimci arkadaşlara bol şans diliyorum.

Hayırlı Forumlar.

Sn; lucre
Hoşgeldiniz, hayırlı formlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
sayın @Lucre sitemize hoş geldiniz.
ve beni heycanlandırdınız, anladığım kadarı ile donanımlı bir arkadaşımızsınız, sizler gibi arkadaşlarının paylaşacağı her bilgi bizlere katkı saglar, bilgimizi arttırır.
paylaşımlarınızı bekler, iyi forumlar dilerim.

byroom

Kullanıcı
Özel ilgi alanım gereği Arkeoloji ve Dünya Uygarlıkları ile ilgili birçok yabancı forumda üyeliğim var .Aynı zamanda yabancı define forumlarında da aktif rol alıyordum.Burada da aranızda olmak istedim.

Ülkemizdeki keşfedilmemiş güzelliklerin toprak altında saklı kalmaması için yasal yönden arayış içinde olan ve ülkemize katkıda bulunan tüm girişimci arkadaşlara bol şans diliyorum.

Hayırlı Forumlar.
foruma hoşgeldin gardaşlık aradığını burada fazlasıyla bulacaksın tarihe ışık tutan bir site....

karanar

Kullanıcı

Hayırlı Forumlar.
hoşgeldiniz kardeşim. forumumuza epey bir katkda bulunacağına şimdiden inanıyorum.başarılar diliyorum.

cantar

Kullanıcı
aramıza hoş geldiniz gönlünüzce gönlümüzce paylaşımlarda bir arada olmak ümidi dilek ve temennisi ile........

Üst Alt