Herkesin Yorumlarını Bekliyorum En Azından Bak. | Define işaretleri ve anlamları

Herkesin Yorumlarını Bekliyorum En Azından Bak.

defi111

Kullanıcı

Taşın arka tarafı toprağa gömülüdür ayrıca arka tarafında kurumuş dere mevcuttur yorumlarınızı bekliyorum simdiden tesekkurler yorumlar için resimlerin devamı gelicek.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Resmin ön tarafınıda görseydik bakış açımız ve fikir yürütme konusunda daha verimli olabilirdi.
Kayadaki işçilik kanal ve murç delikleri zeminaltı oda mezar tezini kuvvetlendiriyor. Giriş bulmak için kanalın bittiği yerden itibaren ön tarafa doğru boşluk testi gerekiyor. Sanırım kayanın altıyla biraz oynanmış, ama yanlış işlem. Ordan girmeye kalkmak, kapı dururken eve tavandan girmeye benzer. Şimdilik dere ihtimalini eliyorum. Bu konuda diğer ustalarında yorumlarını bekliyelim.
İşaretinden uzak olmaz. Kolay gelsin.
6e23f367862a132401add8deb623abad.jpg

demirkıran

Kullanıcı
kanal ve o yuvarlak horosana benzer orası depo kanal yardımı ile su toplanıyor

karanar

Kullanıcı
dedem rahmetlinin bahçesinde de bundan bir tane vardı sürmenede. fakat onun akarının altında mahsen yoktu. güzel işaretin var. o iki oymayı akar taşının altına gizlemeleri de oranın giriş olduğunu gösteriyor. zemin şu anda çok yaş değilse boşluk testi belki sonuç verebilir. kolay gelsin.

defi111

Kullanıcı
yorumlarınız icin teşekkürler yeni resimler ekliyorum bununla ilgilide bilgi ve görüşlerinizi yansıtırsanız sevinirim.

defi111

Kullanıcı
dere dediğim yer.

dereden yukarıya doğru cıkılıp tespit edilen yer ayrıca kolayca cıkılabilen bir yer değildir.

defi111

Kullanıcı
ayrıca şunuda belirtmek isterim 7.resimde taşın üstünde haç işareti bulunuyor ben kalp veya üçgen aradım ama kaplumbaga olduğunu düşünerek

defi111

Kullanıcı
ilginç yorum yapılmamıs 3 kişimi bu sayfada gerekli bilgilerde tahmin yürütüyor.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
sunu çukuru var gördüğüm kadarıyla buda mezar der altına bakıver birde arazide buraya yakın şelale vede kazan gölü varmı varsa yakınlarında çakıl yığma ara

Üst Alt