Herkesin Yorumlarını Bekliyorum En Azından Bak. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Herkesin Yorumlarını Bekliyorum En Azından Bak.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Defin Usta yorum yapılan ilk resimde orda ne var ne yok herşeyi anlatmakta,senin yerinde olsam 1 ağaca çıkıp varsa tabi etrafındaki alanıda alarak kayayı ortada kalacak şekilde etraflıca çekerdim,gizli işaretler mevcut kimisi mahzenlerden,kimisi tünelden,Mezarlardan ve değerli olduğundan bahsedilmiş ve ustaca yapılmış,Komana,Karanar,Demirkıran Ustalarımızında söylediklerine katılıyorum,Tünel başlangıcını bulman gerekir yerinde olsam boşluk testi yaparak giriş yerini arardım bence soluna düşüyor;ALLAH(cc) Rast getirsin

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı
bölgende bol bol kayalık var. bu da buraların zenin altı mezar olma ihtimalini güçlendiriyor. o haç işaretini temizleyip iyice fotola. sanırım ermeni bölgesi, kaya diplerinden yüzeye yakın yerlerde mal olabilir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

yatan bir canlı görünümü verilmiş. sağdaki kanalın ön yakını .sol kısıma ok istikametine biraz mesafeli olabilir. baş görünümlü kısmın ölçüsü mesafesine ,birde olduğu alanın alt meyillerine dikkat edilmeli. normal mezarlar ve mahzen mevcut.

mezarlar istikametlerinde ve üçü çok yakın.
ayrıca dereyide,7. resmin olduğu kısmı ihmal etmemelisin. boşluk tespiti yaptığına göre ,hayırlı neticelerini bekliyoruz. sağlıcakla.

Üst Alt