Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın. | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Admin
Cevap: HUTAME den uydu bağlantılı leptop alıp dolandırlmayın.

kalpleri ancak Rabbım bilir,1000 ytl.mal olan bir şeyi 40-50 bin dolara pazarlamak,satmaya ne demeli bunun adı ticaretmi oluyor..
NOT;aynı proğramı bedava kuran delikanlı insanlarda var
..
ustam parasi olan veriyor olmayan nereden verecek bunca parayi .

ASİAVCI

Kullanıcı
UYDU SAÇMALIĞINI DİKKATLE OKUYUN ve PAYLAŞIN LÜTFEN
14 Yillik Jeofizik Mühendisiyim. Büyük bütçeli birkaç firmada genel müdürlük yaptim yerli yabanci bir çok jeoloji jeofizik maden muhendisleri ile çalistim.
Bir cok maden sahasini ülkemize kazandirdim.
Arkadaşlar Aster Landsat Uydu goruntuleri Nasa Japon ortak yapimidir. 60 km X 60 km ebatinda göruntu istenir. Mtada uzaktan algilama ve bir kac kurulus alir.
1 bu uydu verileri yuzeyden yansayan verilerdir ancak alterasyon zonlarini verir 10 santim derine bile inmez.
2 arkeolojiye yönelik ancak yuzeydeki buyuk yapi yansimalarini gorur onu sizde görursunuz. Zaten 60 km ye 60 km bir alanda kucuk noktalama.asla yapmaz
Size uydudan bakiyorum diyen kisileri savciliga verin ve mtanin uzaktan algilama daire baskanligindan bilirkisi isteyin bu dolandirici serefsizleri savciliga vermeyi ihmal etmeyin seni dolandirmazsa baska birini dolandirmasinlar.
Hurşit CANLI
Jeofizik Muhendisi

ersan

Admin
ASI ustam bu suzlerin cok doru zamaninda bende 1 seneden fazla bu uydu programlar icin kacindim ama sonra bir kac yer tespit etiler ve actim hepsi de curuf demirler cikti .
bimiyorum tan nekadar doru nasil ne calisirdini programlar ama sade cok dikatimi cektiki
sade toprak altinda olan demirleri guruyor yer ustuinde isterse tonlasrca sari metalden olsa hic gurmez nedense buyle yer baktirirken trakturlerin arasina kendim gumdum 40 cm de demiri program trakturleri gurmedi gumduyum demiri gurdu sasiordim kaldim

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
uydu işi biraz karışık bir konu herkesin anlayacağı uygulayacağı bir şey değil işin kolayı varken sağa sola laf yetiştrmeye ihtiyacımız yok hutameyi şahsen hiç görmedim alış verişim olmadı telden önceleri birkaçkez görüştüm önyargılı konuşmaktan konuşmamak daha iyidir bir kısmımız inanıyor bir kısmımız inanmıyor ozaman bildiğimiz bir yere biz bişiler koyalım onlar bulsun desinlerki burada şu var burada bu var ispat etsinler bizde hem teknolojiyle tanışmış oluruz hemde bu konu kapanır neyin ne olduğu ortaya çıkar illaki herkeste bu çihaz olması şart değil var olanı buluyorsa parayada kıyacan bir yerde

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
uydu işi biraz karışık bir konu herkesin anlayacağı uygulayacağı bir şey değil işin kolayı varken sağa sola laf yetiştrmeye ihtiyacımız yok hutameyi şahsen hiç görmedim alış verişim olmadı telden önceleri birkaçkez görüştüm önyargılı konuşmaktan konuşmamak daha iyidir bir kısmımız inanıyor bir kısmımız inanmıyor ozaman bildiğimiz bir yere biz bişiler koyalım onlar bulsun desinlerki burada şu var burada bu var ispat etsinler bizde hem teknolojiyle tanışmış oluruz hemde bu konu kapanır neyin ne olduğu ortaya çıkar illaki herkeste bu çihaz olması şart değil var olanı buluyorsa parayada kıyacan bir yerde
Çalkaya ustam aslında burdaki sıkıntı vatandaşın dolandırılması isimler önemli değil şu son günlerde sitede yaşananlar bile bunun sonucu konuyla hiç alakası olmayan Denizli li ustayı savunuyor gibi asi ustaya akılları sıra yürümek istediler iki kişinin arasında geçen mesele sebeb asi ustanın çubuk konuları ikinci el makinacı ları bile korkuttu yukarıda ismi geçen kişinin konusu başka bir şey kimse vatandaşa Çin malı entegre diyot larla yapılan dandik islerini düzgün pazarlasın lar siteyi karıstirmasınlar birde abilerine hizmet eden troller var tüm sitelere üye olup habercilik yapanlar bu aralar çok yogunlar pazartesi piyasaya çıkarlar onlarla meseleniz de ayrı açık bekliyorum ofline görünüp siteyi takibin amacı ne diğeri siteye girip hemen bir camia nın videosunu yükleyip siteden çıkmanın sebebi ne başka sitede define konularına yorum yaparken burada sadece bu bahsi geçen şeyleri yapman nedir Çalkaya ustam bir genelleme yaptım kusura bakma size cevap gibi olmuş diye anlama sadece son dönemde olan işlere bir genelleme yaptım sayğılar sunarım.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Çalkaya ustam aslında burdaki sıkıntı vatandaşın dolandırılması isimler önemli değil şu son günlerde sitede yaşananlar bile bunun sonucu konuyla hiç alakası olmayan Denizli li ustayı savunuyor gibi asi ustaya akılları sıra yürümek istediler iki kişinin arasında geçen mesele sebeb asi ustanın çubuk konuları ikinci el makinacı ları bile korkuttu yukarıda ismi geçen kişinin konusu başka bir şey kimse vatandaşa Çin malı entegre diyot larla yapılan dandik islerini düzgün pazarlasın lar siteyi karıstirmasınlar birde abilerine hizmet eden troller var tüm sitelere üye olup habercilik yapanlar bu aralar çok yogunlar pazartesi piyasaya çıkarlar onlarla meseleniz de ayrı açık bekliyorum ofline görünüp siteyi takibin amacı ne diğeri siteye girip hemen bir camia nın videosunu yükleyip siteden çıkmanın sebebi ne başka sitede define konularına yorum yaparken burada sadece bu bahsi geçen şeyleri yapman nedir Çalkaya ustam bir genelleme yaptım kusura bakma size cevap gibi olmuş diye anlama sadece son dönemde olan işlere bir genelleme yaptım sayğılar sunarım.

ersan

Admin
ustam cok haklisin tam cubuk yuruden ustalar en derin makineden bilem ta guizel terspitler edebilir en basit bir bosluk bulma makinesi bulgaristanda 5 bin tl den baslar ve 4-5 mt derinli gecmezler tam isini bilen cubukcu bu makinenin gurdu boslu 2 tl lik pirinc cubunlan da tespit edebilir.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
asi ustayla telden görüşeli 2 gün oldu yararlı bir diyalog oldu bilmem gerekeni öğrendim var olanı bulmak o kadarda zor değil saldırı işine gelince bu herzaman değişik şekilde değişik yöntemlerle hatta yabancıların desteklemesiylede olabilir

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
asi ustayla telden görüşeli 2 gün oldu yararlı bir diyalog oldu bilmem gerekeni öğrendim var olanı bulmak o kadarda zor değil saldırı işine gelince bu herzaman değişik şekilde değişik yöntemlerle hatta yabancıların desteklemesiylede olabilir
asiusta dan sıkıntı duyanlar ikinci elciler çalkaya ustam çubuk işi makinalarının pabucunu dama attı yabancvı degil yerli işbirlikciler birde dini bütün vatandaş gibi muhterem zatların resimlerini asmışlar şer yuvalarına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...