Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: HUTAME den uydu bağlantılı leptop alıp dolandırlmayın.

Sevgili ustalar
Bende zerduş ustanın
Dediği olayı IP den bakıyorum
Bırak aynı IP yi aynı şehirden bile girmemişler
Bu konu açıldığında
Konuya çomak sokanlar olacak diye endişeleniyordum
Ve sonunda çomak sokuldu
Bu arkadaşımız BoZKurT ustanın sorusunu cevapladıktan sonra
Kilitlenmesini öneriyorum
İsmi geçen kişi olumlu ya da olumsuz
Hiç bir cevap vermemiştir
Belkide haberi yok
Olaylarda gün yüzü gibi açıktır
Mesajlar umarım yerlerine ulaşmıştır
Üyelerimizden bu tür maddi ilişkilerden uzak durmalarını
Önemle rica ediyoruz

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı

buradaki konu kimin kactane nick kullandigi degil adam isterse 10 tane ayri nick kullansin napmis kime zarar vermis a nickiile yuzune gulup b nickile arkasindanmi sovmus ki adminler yok oyle bir sey diyor konu kapansada farketmez cunki bu konuyu su an bu camiada duymayan kalmadi heryerde paylastim profilimde bile yok oyle uc kurusa bes kofte herkez adam olacak

light_celal1

Kullanıcı

kanas_usta ve a21medli ikisi aynı kişi olamaz
ikisinin bilgi dağırcığı farklı ve bence mümkün değil
emin olmadan bu tür ithamlarda bulunmayalım

ama şunuda söylemek isterim tek taraflı dinleyip ona göre hüküm vermek yanlıştır

KANAS_USTA

Admin

zerdüşt
a21medli benım bu alemde tanıdıgım akrbamdan daha bır yakın ve kendı oz gardasım kadar cok sevdıgım br diğer abım saydıgım dostumdur, arkadasım degıl dostumdur..
bunu bu sıtede ve dıger sıtelerde bılenler cok ıyı bılırler.
gereksız konusmaları bırak işine bak kardeş, suyu bulandırma.
aksi halde senin için olumlu dusuncelerım kalmıcak bılesın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kanas ve medli ustalar sıradan usta değil gerçek ustadırlar onlara yanlış yapan bizede yapar bu kesindir ozaman böyle tuzaklara düşmemek lazım haklı olan hakkını arayacakki adalet olsun tektaraflı adalet zulüm olur nerede olsa bu değişmez yakın akrabamdan birinide böyle dolandırdılar insanların hayallerini yıkanı ALLAH ta yıkar helal mala haram katarsan hepsi zehir olur bu ustaların ikinci bir niki olsa bile bu onların haksızliğa uğradığını değiştirmez bene iki nike ihtiyaçlarıda yoktur olsada bizi bağlamaz bizim onların bilgisine ihtiyacımız var

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

zerdüşt
a21medli benım bu alemde tanıdıgım akrbamdan daha bır yakın ve kendı oz gardasım kadar cok sevdıgım br diğer abım saydıgım dostumdur, arkadasım degıl dostumdur..
bunu bu sıtede ve dıger sıtelerde bılenler cok ıyı bılırler.
gereksız konusmaları bırak işine bak kardeş, suyu bulandırma.
aksi halde senin için olumlu dusuncelerım kalmıcak bılesın.

ustam sanırım yanlış kişiye gitti.zerduştu aynı kişiler dıyen.

lorut kardeşimden çok özür diliyorum...(KANAS_USTA)

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı

ZERDUS NICKLI UYENIN MESAJI
hutameyı az cok anırım bunu yaptıysa selamı keserım kac kes msn de konustuk

cok ayıp etmıs .... ama bıde sn amedli usta bana sızın 2 nck kulandıgını soyledi neden sakladınız sımdiye kadar .... amedli ve kanasusta aynı kisi yorumlardan beli zaten durustluk saf sut gıbıdır yanlısım varsa af ola saygılar
ALIVELI44 NICKLI UYENIN MESAJI
Sevgili ustalar
Bende zerduş ustanın
Dediği olayı IP den bakıyorum
Bırak aynı IP yi aynı şehirden bile girmemişler
Bu konu açıldığında
Konuya çomak sokanlar olacak diye endişeleniyordum
Ve sonunda çomak sokuldu
Bu arkadaşımız BoZKurT ustanın sorusunu cevapladıktan sonra
Kilitlenmesini öneriyorum
İsmi geçen kişi olumlu ya da olumsuz
Hiç bir cevap vermemiştir
Belkide haberi yok
Olaylarda gün yüzü gibi açıktır
Mesajlar umarım yerlerine ulaşmıştır
Üyelerimizden bu tür maddi ilişkilerden uzak durmalarını
Önemle rica ediyoruz
VE BENIM MESAJIM
buradaki konu kimin kactane nick kullandigi degil adam isterse 10 tane ayri nick kullansin napmis kime zarar vermis a nickiile yuzune gulup b nickile arkasindanmi sovmus ki adminler yok oyle bir sey diyor konu kapansada farketmez cunki bu konuyu su an bu camiada duymayan kalmadi heryerde paylastim profilimde bile yok oyle uc kurusa bes kofte herkez adam olacak
////////// VE YENI MESAJIM SAYIN KANAS USTAM beni yanlis anladiniz usteki iki mesaja eklenti olarak yazdigim icin ve mesajim icindeki (ki) baglac gibi durdugu icin sanirim duzeltiyorum orayi (A nickile yuzune gulup B nickiile arkasindanmi sovmus .kaldi ki adminler yok oyle birsey diyor ) burada tamamen sizi savundum konuyla alakasi olmadigini soyledim paylastigim yes ise sadece bu konunun basligindaki yazidir ortaligi bulandirmak gibi ne bir dusuncem nede niyetim vardir olayin madurunuda tanimam etmem ortada bir iyi niyeti suistimal zafftan faydalanma dolandiricilik vardir bende tepkimi gosterdim paylastim ki insanlar kandirilmasin bende adanadayim o sahista buyursun okusun mesajlari ve hakliysa ciksin karsima babami tanimam ustacim kimsede kusuruma bakmasin sizin haberiniz yok ama su an burda bu sitede olmamin nedeni sizsiniz sizin bilgilerinizden ve degerli diger ustalarin bilgilerinden istifadeedebilmek icin burdayim baska bir amac yada gayem yoktur

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

VE BENIM MESAJIM
////////// VE YENI MESAJIM SAYIN KANAS USTAM beni yanlis anladiniz usteki iki mesaja eklenti olarak yazdigim icin ve mesajim icindeki (ki) baglac gibi durdugu icin sanirim duzeltiyorum orayi (A nickile yuzune gulup B nickiile arkasindanmi sovmus .kaldi ki adminler yok oyle birsey diyor ) burada tamamen sizi savundum konuyla alakasi olmadigini soyledim paylastigim yes ise sadece bu konunun basligindaki yazidir ortaligi bulandirmak gibi ne bir dusuncem nede niyetim vardir olayin madurunuda tanimam etmem ortada bir iyi niyeti suistimal zafftan faydalanma dolandiricilik vardir bende tepkimi gosterdim paylastim ki insanlar kandirilmasin bende adanadayim o sahista buyursun okusun mesajlari ve hakliysa ciksin karsima babami tanimam ustacim kimsede kusuruma bakmasin sizin haberiniz yok ama su an burda bu sitede olmamin nedeni sizsiniz sizin bilgilerinizden ve degerli diger ustalarin bilgilerinden istifadeedebilmek icin burdayim baska bir amac yada gayem yoktur
Lorut ustam
Haksızlığa karşı duyarlılığınız için teşekkürler;)
Bizim IP numaralarınından bakmamızdaki amaçta
Haksızlık olmasın
Bir üyenin/ustanın birden fazla nick kullanması
Forum kurallarına aykırıdır
Bunun sebebi
Gereksiz yere üye sayısı artacaktır
Kişi bir nickiyle açtığı konuyu
Diğer nickiyle yorumluyacaktır
Diğer nickinin konularına beğenili
Kelimeler yazacaktır v.b.
Buna benzer sebeplerden dolayı
Birden fazla nick kullanmak yasaktır

TRUVA

Admin

hutameyı az cok anırım bunu yaptıysa selamı keserım kac kes msn de konustuk

cok ayıp etmıs .... ama bıde sn amedli usta bana sızın 2 nck kulandıgını soyledi neden sakladınız sımdiye kadar .... amedli ve kanasusta aynı kisi yorumlardan beli zaten durustluk saf sut gıbıdır yanlısım varsa af ola saygılar
Zerdus kardeşim; bu yazmış olduğun bir iftiradır.ikiside ayrı kişilerdir.Değerli kişilerdir.benim bizzat konuştuğum görüştüğüm ustalardır.aklıma gelen ilk şey bu iki kişiyide hutame sevmez.Hutame ile ilgili bir konunun içinde böyle bir şey yazmış olmanız dikkatimi çekti.yoksa siz hutmesinizde bu arkadaşları mı kötülüyorsunuz.ortalığı bulandırıyorsunuz.Bence siz hutamesiniz yada onun yanında olan birisiniz. Kimse bu siteye nifak sokamaz.sokanı bende sokarım.

KANAS_USTA

Admin

öncelikle lorut kardeşim isim karışıklığından dolayı sizden çok çok özür dilerim
hakkını helal benim kardeşim. çok üzgünüm.

sevgili kardeşlerim ALLAH birlik ve beraberliğimizi daim etsin, iyi biliyiorum ki hepiniz biribirinizden üstün insanlarsınız, kimileri doğruluktan dürüst lükten dem vurur öylelerini de gördük ama o kişilerin bu sıfatlarla uzak yakın alakası yok...
sitemiz yönetiminde her kim var ise hepsi dobra hepsi adam gibi adamlar bundan şüphem yok... ve yapacakları her şeyde eminim site menfaati içindir...

sizleri ALLAH için seviyorum özümüz sözümüz aynı, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için inşallah. s.a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...