ikitane koltuk tasi ve karsisindaki kapali kaya mezari. | Define işaretleri ve anlamları

ikitane koltuk tasi ve karsisindaki kapali kaya mezari.

ersan

Admin
ustalarim cubuklar beni bu alana getirdiler .

sondurak

Kullanıcı
Cevap: ikitane koltuk tasi ve karsisindaki kapali kaya mezari.

ustalarim cubuklar beni bu alana getirdiler .
,,Paylaşım Süper Çok Teşekkürlerçiçek sanaM.Alandasınızimage123Öndeki Ben Burdayım Diyorimage123Sizi Buraya Çeken Maden Kokusu Olmalı..Dogrumudur.. Süper Egitim Ve Ögretici Paylaşımlarınızın Devamı Dilegiyleçiçek sana,,Saygılar Ustamızaçiçek sana,,

ersan

Admin

,,Paylaşım Süper Çok Teşekkürlerçiçek sanaM.Alandasınızimage123Öndeki Ben Burdayım Diyorimage123Sizi Buraya Çeken Maden Kokusu Olmalı..Dogrumudur.. Süper Egitim Ve Ögretici Paylaşımlarınızın Devamı Dilegiyleçiçek sana,,Saygılar Ustamızaçiçek sana,,

saol ustam.

DRAGON-34

Kullanıcı

ERSAN ustam canım kardeşim güzel dostum seni seviyorum gıyabında ama sen beni sevmiyon galiba.Ben beni anlatayım biraz ben yıllarca eşkiya peşinde gezdim hiç mezarlarla işim olmadı senin konularını seviyorum takip etmeye çabalıyorum malum yaşım da ilerledi biraz göz de görmüyor artık hal böyleyken sende ben buraya geldim sizlerde görün diyorsun bari işretle de göreyim.Neyse USTAM sen buraya geldiysen burada değerli birşeyler olmalı bu değerli mezarında mı yoksa başka yerdemi malum bende de üç adet yanyana koltuk var belki fikir verir

ersan

Admin

ERSAN ustam canım kardeşim güzel dostum seni seviyorum gıyabında ama sen beni sevmiyon galiba.Ben beni anlatayım biraz ben yıllarca eşkiya peşinde gezdim hiç mezarlarla işim olmadı senin konularını seviyorum takip etmeye çabalıyorum malum yaşım da ilerledi biraz göz de görmüyor artık hal böyleyken sende ben buraya geldim sizlerde görün diyorsun bari işretle de göreyim.Neyse USTAM sen buraya geldiysen burada değerli birşeyler olmalı bu değerli mezarında mı yoksa başka yerdemi malum bende de üç adet yanyana koltuk var belki fikir verir

DRAGON-34 sta bu nasil suz seni sevmemek sen yine basimin puskulusun kusurabakma .
ustam ta bu uc yere cubuklarlan nokta aldim yerler tam cizdiyim yerler

cantar

Vip Üye

kuş o kuş ersan yuvadaki kuş....

cantar

Vip Üye

gagasını kırmışlar

ersan

Admin

tysekur cantar ustam yorumuna saten bastan ta cubuklar buraya vedi noktayi.
ama ben yine hep icerde kaya mezari deye suphe tutuyordu ,
hiocte aklima gelseye jus vardini cok dikatli inceledim ama te yine guremedik.solasin ustam

DRAGON-34

Kullanıcı

CANTAR ustam ben de birşeye benzetmeye çalıştım ama benzetememiştim gözlerine sağlık çok iyi yakalamışsın.Şimdi ERSAN usta buradan değerli çekimi aldım der bu büyüklükte işretin altında veya içinde malının saklı olduğunu mu anlamalıyız

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

KALİTELİ BİR OTURAK.
odası olmaması düşünülemez. önden başlar ve arkada işaretlediğin iki yerde bu odalara bağlı diye düşünüyorum.odanın bitiminde olma ihtimali yüksek.cep şeklinde bir çıkıntılı gizli yer olur. çizimde belirtmeye çalıştım. bağımsız olma ihtimalide olabilir.tek resimden % de yüz anlaşılamıyor. oda uzantısını ve derinliklerini aldınmı bilmiyorum. ama odalar oturağın önüne kadar gelmiş olmalı.
emeğine sağlık ersan ustam,arkadaşlarımıza aydınlatıcı çalışmalar yapıyorsun.
sağlıcakla selametle...