Ikizceli Ustamizi Ziyaret | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ikizceli Ustamizi Ziyaret

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
MAŞALLAH üstadlara...uzun zamandır birbirimize ziyarette bulunmuyorduk. arada bir vefalı dostları bir arada görmek bana mutluluk veriyor..inanın sizleri bir arada görünce hem mutlu oluyorum hemde kıskanıyorum..uzun zamandır hep kafamda kurduğum hayalim defineci dostlarımı ziyaret etmek oldu.fakat şimdilik evden fazla uzaklara gidemiyorum.ALLAH nasib ederse en yakın zamanda tüm dostlarımın kapısını tek tek çalacağım...ikizceli ustam maşallahı var hiç yaşlanmıyor:) mavran ustamı kıyaslayacağım bir başka detaylı fotosunu görmedim:) kader25 usta senin biraz benimle takılman lazım.söz veriyorum 45 günde tığ gibi kalırsın çünkü bende az yemek çok iş ve günde 6 saat sürünme var:D:D
şaka bi yana ALLAH sizlere uzun ömürler versin.her halinizle güzelsiniz. ALLAHA emanet olun...
saygılarımla kervan
Kiymetli @kervan07 ustam,
Hatunun sozunu dinledik, emekli olmamiza ragmen cocuklar okuyor vs.vs. deyip tekrar calismaya basladik. Nasip olursa artik hatun sozu dinlemeyecegiz. Bu sene son insallah. Bosa ciktigim da alo deyecen ben gelecem. Sen calisacan ben cay ve yemek isini yapacam. Belki akdeniz havasi bizi zayiflatir biraz. [emoji2]

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli ustalarımızın ziyaretlerinden duyduğum memnuniyetimi ,sohbetlerinden aldığım hazzı sizlere anlatabilmekten acizim. kelimeler ya yetersiz kalacak yada ben aciz kalacağım.
Mavran ustamızla telden ve özelden ara ara görüşürdük.hakkında bir kanaatimiz az çok oluşmuştu.
araçtan indiler yan yana iki cengaver gibi bana doğru gelirken ilk gördüğümde,soğuk bir ANKARA gününde bana doğru kendilerinden akıp gelen hoş bir koku hoş bir sıcaklıkla sarıldığımı hissettim.
ALLAH adına ,çıkarsız riyasız dostça bir birlikteliğin ilk kucaklaşmaları.RABBİM izin şerefli olarak yarattığı insani değerlerin,olamazsa olmazlarından daha fazlasını gördüğüm yakın tanımaktan omur duyduğum iki cengaver. ALLAH GÜZEL GÖNÜLLERİNİZE LÜTFUYLA BÜTÜN GÜZELLİKLERİ İKİ CİHANDA BAHŞETSİN İNŞAALLAH.
KADER ustamız biraz daha kilolu ,eski pehlivanlarımızdan, MAVRAN ustamızla gönül terazisinde tartmaya kalksak inanınız kefede hiç oynama olmadığını görürüz.
burada bir konuya kısaca değinmek isterim.
K ader ustamız sitemiz adına büyük bir kazanım olmuş. çoğumuz belki yeterince anlayamamış olabiliriz. ilerki zaman içinde Mavran USTAMIZ< GİBİ SİTEMİZİN TEMEL DİREKLERİ OLACAKLARINA İNANCIMI BELİRTMEK İSTERİM.bizlerin yerlerini layıkıyla dolduracak kardeşlerimiz. önümüzdeki zaman içinde Kader kardeşimizi yönetim değerlendirecektir diye umuyorum.hiç olmazsa MAVARAN ustamızın yanında olabilsin. fikirlerinden yönetim olarakta istifade edilebilecek bütün özelliklere sahip.
konuya katılan arkadaşlarımıza da kalbi teşekkür ediyorum. içinden geçipte gelmeyen iç güveyisi olsun. ALLAH A EMANET OLUNUZ SEVGİYLE KALIN IZ.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamunaleykum,
Kader ve mavran ustam, yollar uzak fakat gönüller yakın. Bende ikizceli ve diğer abilerimle (asiavci kukır fenerli çalkaya rafet57 vs..) tanışıp görüşürmüyüm diye düşünürdüm olacak ismi vs derken. Bu siteyi kurdum. Allahu alem, Allah c.c yazdı birbirimize haşr etti. Günlerden bir gün kayinpederim kalp krizi geçirdi, ankaraya sevk ettiler. Simdi hatırlamıyorum nasıl haberleri oldu ama, ikizceli asiavcı ve kukır usta arayıp hal hatır sordular, sıkılırım diye aksam alıp cay bahçesine götürdüler. Daha ne anlatmam gerekir bu gonul dostlugunu anlatmak için. Yine başka bir zaman, ikizceli ustam beni ve kayınço mu misafir etti. Sohbetine ve lezzetine doyum olurmu. Olmadı, zamanda su misali aktı gitti. Daha evvel başka bir konudada yazdım, amcam olsa bukadar severim sayarım. Allah eksikliği göstermesin.
Rabbim sizler gibi abiler arkadaşlar ilede görüşüp tanışmayı nasip etsin inşAllah.
Bu buluşmayı tertipleyip hayata geçiren leri gönülden kutlarım. Sevgilerimle.

gıral

Vip Üye
Maşallah Mşallah negüzel kıskanmayada başladım şimdi bizçırak olduğumuz için bizi kimse arayıp sormaz tabi amabenburdan diyorum Eğerki erzincana yolunuz düşerde benibulmazsanız çayımı içmez iseniz vebali boynunuza kardeşlerim herzaman beklerim usta çırak herkese açık teklifim

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Herkese Merhaba
"Şimdi bu gün biz üç kardeş, abi bir araya geldik, biz üç kişi bir samimi dost halkası başlattık, sen kardeşim 20, 50,100 her ne kadar mesajın olsa, sakın ola kendini kenarda tutma sen bu halkanın içinde olabilirsin. Bu senin elinde bizim elimiz hep sana doğru bunu bil. Sizi seviyoruz."
ALLAH (c.c) razı olsun hocam.
"içinden geçipte gelmeyen iç güveyisi olsun." :) :) :)
ALLAH (c.c) sevgi, dostluk ve muhabbetinizi arttırsın inşallah.(amin)
Kader ustamız der ki " Biz artık ihtiyar sınıfına girdik. Emeklilik hakkımız" Şimdi, yaşlanmaya sözüm yok. İş yükünü veya meşgalesini hafifletmeye de sözüm yok. Ama "ihtiyarlamak ve emeklilik" bu sözler bize göre değil. Elimiz ayağımız tuttuğu müddedce " Durmak yok. Yola devam."
Farklı şehirlerde olsak da, bu site sayesinde gönül bağı oluşturan Rabbimize hamdü senalar olsun.(amin) Gönlümüz ve dualarımız sizlerledir.
ALLAH (c.c) cümlenize, beden sağlığı, akıl sağlığı, helal ve bol kazançlar nasip eylesin. (amin)
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun.
Not: Resimleri göremiyorum. Tekrardan yükleme imkanı olur mu acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt