Vefat - İkizceli ustamızın vefatı | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Vefat İkizceli ustamızın vefatı

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
H
Dostlar, Ustalar, Kardeşlerim! Rh İKİZCELİ Ustamıza ulaşamama sebebimiz aşağıda yazıldığı gibidir.

""Babam 2 yıldır yatalak yatıyordu ondan ulasamadınız kalp kapağı patladı 5 yasındakı cocuk aklına düştü 2 sene yataga baglı kaldı Allah razı olsun cok sagolun babamı memlekete goturmedık Ankara karsıyaka mezarlıgında cunku memlekette uzağınızda olsun ıstemedık.tekrardan Allah razı olsun 🤲🙏""

Mezarı Ankara'da bulunmaktadır, aramızda Ankara'da olan varsa gidebilirse bizi sevindirir.

Rabb'im İKİZCELİ Ustamıza da aliveli44 Ustamıza da Çandar Ustamıza da ve aramızdan ayrılan cümlesine de rahmet eylesin.
Ustam önümüzdeki hafta içi gitmeye giderim tüm sitedeki dostları kardeşleri adına,yasin de okurum. Lakin kabrini bilmiyoruz kim bize refakat edecek ?

ramojev

Kullanıcı
Başta ailesi ve taniyan bilen dostlarının başısagolsun. Allah rahmet eğlesin, kalanlarina sağlik ve uzun ömür versin...

wolf_52

Kullanıcı
nutkum tutuldu gene rahmetli ali veli 44 üstasın göçüne kendimi alışdırmadan bir şok daha hemşerim yakın köylüm olan ikizceli abimin rahmete göçdüğünü şimdi öğrenmiş bulunuyorum çok üzüldüm ALLAH rahmet eylesin ne dim daha doslar sağ olsun...

its78

Vip Üye
nutkum tutuldu gene rahmetli ali veli 44 üstasın göçüne kendimi alışdırmadan bir şok daha hemşerim yakın köylüm olan ikizceli abimin rahmete göçdüğünü şimdi öğrenmiş bulunuyorum çok üzüldüm ALLAH rahmet eylesin ne dim daha doslar sağ olsun...
Bende aynı haldeyim abi
Ne yazacağımı bilemedim, Rüştü abinin vafatının şokunu atlatamadan, kıymetli İsmail ustanın da vefat haberi çok üzdü.

Yaklaşık 10 yıl önce çubuklarla yeni tanışmışken, derinlik bulma konusunu araştırıyorum, o sırada ikizceli ustanın yazıları sayesinde mekanla tanıştım, o zamandır mekandayım. 2014 yılında Ankara'da yapılan mekan sakinlerinin katıldığı toplantıda yüzyüze görüşme imkanımız olmuştu İsmail usta ile, Kalender kelimesinin anlam bulmuş haliydi, kısa da olsa görüşmemizde bizde kalan izlenim buydu.
Allahu Teala hazretleri rahmetiyle muamele etsin.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@its78 @wolf_52 ustalarım sizleri tekrar burada görmek güzel. Keşke bu şekilde olmasaydı ama nasıl doğum kabulumüzse ölümde kabulumuz. Rabbimizden gelip yine ona dönmekten kaçış yok. Sizleri sürekli mekanda görmek isteriz. En azından diğer ustalarımızla görüşme olanağı olur. allaha emanet olun.