İkizceli | Define işaretleri ve anlamları

İkizceli

MAVRAN

Super Moderatör
@Lacivert24 Ah Dostum ah, başka bir konuda da yazdığım gibi sevdiğim değer verdiğim saydığım bir abim di. Çok sık olmasa da görüşüyorduk, yapım gereği insanları arayıp rahatsız etmekten uzak dururum, @İkizceli ustamla en son Eylül ayında konuşmuştum o zaman memlekette fındıkla uğraşıyordu. Ondan sonra aradığımda malesef telefon numarasına ulaşamadım.
İnşellah sağlığı yerindedir. İyi olsun da varsın görüşmeyelim. Bu beden bende var olduğu sürece her zaman gönlümde yeri var olacak.
Bir haber alabilmiş olsaydık iyi olurdu.
Aslında yazarken aklıma geldi hani deprem oldu belki @aliveli44 ustamızı merak etmiş aramıştır. Sormak lazım.

MAVRAN

Super Moderatör
İkizceli ustamin açtığı konulara yorum yapan bazı arkadaşların İKİZCELİ ustam gibi 2018 den sonra siteye gitmediler, hani diyorum yeni bir define sitesi açmış olabilirler mi.
Affınıza sığınarak bı isteğim olacak, bu işten çok iyi anlayan arkadaşlar var aramızda birisi şu siteleri bir dolaşma imkanı olsa, belki bir yerde bulma imkanınız olurdu. (Şu internet meredini bir türlü çözemedim, biraz elektronik özürlüyüm). Teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
İkizceli ustamin açtığı konulara yorum yapan bazı arkadaşların İKİZCELİ ustam gibi 2018 den sonra siteye gitmediler, hani diyorum yeni bir define sitesi açmış olabilirler mi.
Affınıza sığınarak bı isteğim olacak, bu işten çok iyi anlayan arkadaşlar var aramızda birisi şu siteleri bir dolaşma imkanı olsa, belki bir yerde bulma imkanınız olurdu. (Şu internet meredini bir türlü çözemedim, biraz elektronik özürlüyüm). Teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

başka bir site açmadılar abi. onun arkadaşları artık define sitelerine girmiyorlar. biraz da bana kırgın sanki. çok aradım gel etme yalnız bırakma vs.. emekli oldum ben dedi. bundan sonra bağ bahçe işlerindeyim dedi. sonra sonra aradıklarımda ulaşamadım bende.sizdeki telefon numarasının sonu 0 *** *** 46 30 mudur.

MAVRAN

Super Moderatör
Doğrudur @BoZKurT ustam.
Yanılmıyorsam oğlu bizim siteye üye olmuştu ancak şu an ismini unuttum, hatırlayan var mı acaba.