Ilginc bir kaya | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ilginc bir kaya

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Elbette herkesin bir fikri vardır. Bende öğrenmem için sordum. En son size gönderdiğim resimlerde büyük resim aslanmidir ayimidir bilemem ama alt tarafında bur kurbağa olduğu bariz. Buda doğalsa eğer benim bir psikoloğa görünme vaktim gelmiş olmalı
Arkadaşım ne ayi nede kurbağa görmüş degilim adamlar bir işaret yaparken on kişi baksa şu dur diye bilmeli maden kurbaga var diyorsunuz dere nerde buraya kac metre mesafede

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Maksimum 30 40 metredir. Dereye yakın bir bahçe.
Olmaz arkadaşım kurbaga ya dere veya gölün kıyısında olur işaret öyle metrelerce uzağa yapilmaz bekleyin konuyu gören ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgikerinize teşekkür ediyorum

gallant34

Kullanıcı
Olmaz arkadaşım kurbaga ya dere veya gölün kıyısında olur işaret öyle metrelerce uzağa yapilmaz bekleyin konuyu gören ustalarimiz size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgikerinize teşekkür ediyorum
Ben size gönderdiğim mesaja ekledim resimleri. Herkes görebilir mi bilemiyorum ama genel olarakta ekleyebilirim

KOMAGENE

Kullanıcı
Haklısın Karadeniz fındık bahçesi. Burada kayalıklar var.. Fakat görüş ağaçlardan dolayı kısıtlı oluyor. Profesyonel bir makine ile çekmiyorum elimdeki telefon öle çekim yapabiliyorum. Senin soruların gayet düzgün ve sıralı tebrik ederim
taş ve konumu önemli arazi şartları el verirse güzel bir fotograflama ile burda iş yaparsın
öncelikle taşın kendisini çubuk yada dedektörle kontrol ediniz taşın altını çubukla kontrol ediniz etrafta 2 mezar var ve göz yönünde başka taş yığma kaya arayınız

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Olabilir. Bakış açım beni yaniltmis olabilir ama bir kayada bu kadar murc izi olmasına pekte doğal değil
İşinizin kolaylaşması için forumdaki Define İşaretinin Fotoğraflanması Nasıl Olmalı.? konusunu dikkatlice okuyunuz. Bu tip öneriler sizlerin emeğinin boşa çıkmaması, yanlış yerde işlem yaparak para ve zaman harcamamanız, tespit yaparken yanılgıya düşmemeniz için defalarca denenmiş önerilerdir. Olumlu bir sonucu kimse garanti edemez ancak eğer bir şey varsa muhtemelen fotoğraflardan tespit edilecektir.
Sizin orada canlı gözle gördüklerinizi ne kadar iyi fotoğraflarsanız yorum yapan ustalarında başarı şansı o kadar yüksek olacaktır. Bir kısmı size eziyet gibi gelebilir ama bu eziyete katlanmayan bir sürü insan boşa çalışma yaparak maddi manevi zarara uğramaktadır. İnşallah yeriniz düşündüğünüz gibi çıkar ve sonuca ulaşır. Hayırlısı olsun diyelim

TRUVA

Admin
Kardeşim kaya üzerindeki işaretlediğim daire içine aldığım noktaları temiz ve ıslatılmış olarak yakından net resimleyin. Benzettiğim birşey var. Onu net görmek istiyorum. Devamını net görünce yazacam

Ekli dosyalar

• 20230909_230723.jpg
    20230909_230723.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 12
  • 20230909_230609.jpg
    20230909_230609.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 13
Üst Alt