Ilginç Figürler

kapadokyalı cihan

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

CİHAN KARDEŞ,RESİM MUHTEMELEN böyledir. üstü görülmeyen iki ayak ve bazı dini semboller vs.tamamı görünmeden okumak yanıltır.

burada bazı benzerlerini görebilirsin

önemlerinee binaen çizdim. yalnız bunları ayrı konular halinde ve geniş açılı resimlerle paylaşmak anlaşılmasını sağlar.
format attracağım için aceleden ,önemini ve yapılması gerekeni yazdım sağlıcakla.

metin77

Kullanıcı
Bu fotograflar 3 belki 4 farkki yerden cekilmis sanki. Birbirine benzemeyen resimler var. 4 lu bakir cubuklarla kapi girisi gibi duran kayaligin arkasina gecip bosluk aldiniz mi? Muhtemelen burasi bir giris kapisi. Son resim bir yilan basi gibi duruyor ama burasinin kapadokya oldugunu dusunursek dogal bir yapi diyelim bu resme. Sondan 2 ci resim eski bir ev mi? Ev degil se kösedeki tasa otur bakalim karsida ne var?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustalrım gerekli açıklamayı yapmış zaten kardeşim benim gördüğüm bi tanesi mezar kitabesi yada dini yerin kitabesi olabilir diğerleride dini motiflere çok benziyor ikizceli ustam açıklamış zaten daha detaylı resim olması gerekki güzel yorumlar alabilesin işaretli taşların komplesini alarak çekersen vede karşısını güzel olur saygılar