Ilginç Kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ilginç Kaya

Meltun

Kullanıcı
Sn; sempatik_06
Aslan mağara, mezar ve kayalar üstünde işaret olarak da kullanılmıştır. Bunlar gömüyü simgelemektedir. Aslan işareti olan her gömü, liderlik vasfı taşıyan insanların hazinesi anlamına gelmektedir. Mağara önlerinde yapılmış bir işaret ise, kapatılmış oda aramalısınız.

Açık bir mağara yoksa, ağzı kapatılmış doğal görünüm verilmiş mağaraya uygun yerler bakmalısınız. Ülkemizde deniz kıyısına yapılmış aslan işaretleri bulunmaktadır. Bu işaretler, deniz korsancılığı yapmış korsan liderlerini simgelemektedir. Suyun içinden girişleri olduğu defalarca görülmüştür. İşçiliği zor fakat hazinesi büyük olan güzel işaretlerden birisidir. Saygılarımla

Kervan07

Vip Üye
meltun ustanın yorumuna ilaveten,aslanların olduğu yer eğer gömü ise kolay görünür ama içinden çıkılmaz bir işciliği vardır..kayanın yapısı çok aldatıcıdır,kapağı kaldır içeri daldır vs yok:) labirentli ve tuzaklı dolgulu tüneller eşliğinde malzeme korunur! bu işe başlamadan önce mutlaka boşluk tespiti yapmalısın! saygılarımla kervan07

ersan

Vip Üye
Kaya çok büyük olmamasina ragmen, çok fazla ısaret var.kayanin tepesindeki tas dikkatimi çekti. Boşluk testi neden yapmadin? Dönünce, sana, yeni mineral görmeyen cubuklarimdan veriyimde, bir dene bakalim :)
usatam cok merak etim senin bu minmerali gurmeyen cubuklari ;););)

ersan

Vip Üye
meltun ustanın yorumuna ilaveten,aslanların olduğu yer eğer gömü ise kolay görünür ama içinden çıkılmaz bir işciliği vardır..kayanın yapısı çok aldatıcıdır,kapağı kaldır içeri daldır vs yok:) labirentli ve tuzaklı dolgulu tüneller eşliğinde malzeme korunur! bu işe başlamadan önce mutlaka boşluk tespiti yapmalısın! saygılarımla kervan07
ustam cok doru yazmisin arslan isareti icin benimde buyle yerde yatan bir arslan isareti var cubuklarlan inceledimi tam un ayaklariun unden giris veriyor ve 14 mt
bir tunel gibi boslu veroyor karsisinda koca kayalik var orda da buyuk bir mahzen seklinde bosluk ve tam duvarda da icerde malzemeyi veriyor ve 6 mt derinlik veriyor basetin gibi yukardan bakis kolay gurunur ama asada na ylen ve nasil kapatiklari ve ne cins tuzaklar bekledikleri bilen yok

sempatik_06

Kullanıcı
GRİ ustamızın işaret ettiği gibi ,kaya yüzeyinin büyük bölümü işçilikli.
MACERACI kardeşimin işaret ettiği yeri de çizdim.
ayrı renk odam var diyor. göz görünümlü yerler yerinde incelenerek ,işçiliklerinden emin olunanların karşılığı tespit edilmeli.
sol kısım bir şeyler söylesede tamamı görünmüyor.
SEMPATİK usta ,neden bir resim. boşluk tespiti yapabildinmi.

usta daha resimler var ama bir resim bile herşeyi anlatıyor benim anlamadığım bu resmin en üstünden burada yani buranın yaklaşık 5 km karşısı dürbünle bakınca görülüyor aynı ordada kafa var buradada ağaçlar bile aynı şaşırtıcı. buranın duruşundan çok o kafa olayı beni çok etkiliyor boşluk konusuna gelince heryerde çarpı yaptığı için net birşey söyleyemiyorum karanar ustanın çubukları ile bakınca bakalım değişiklik olurmu...

sempatik_06

Kullanıcı
Kaya çok büyük olmamasina ragmen, çok fazla ısaret var.kayanin tepesindeki tas dikkatimi çekti. Boşluk testi neden yapmadin? Dönünce, sana, yeni mineral görmeyen cubuklarimdan veriyimde, bir dene bakalim :)
usta şu merak ediyorum buğün ankaradayım günü birlik gidip geliyorum.

İRON

Kullanıcı
foto yanıltması değil ise sendede baya bi hayvan var hee.
sanki hayvanat bahçesi mubarek.
hele resme göre sağdaki suratı hiç sevmedi.
altaki işarete göre tehlike arz eden bir yerdesin.
neden tek resim yer senin değil mi yoksa.
senki tek resimle gelmezdin.
belliki başkasından gelmiş sana fikir danışıyor...
göze batan yerleri işaretledim ve arka taraftkai kayalarıoda e sgeçme

cantar

Kullanıcı
bu gün az önce beğenirsiniz umarım adlı bölümde bir şey yazdım açıkladım bir okuyun herhalde faydalı olacaktırsize sanırım.................

karanar

Kullanıcı
beyzademiz minerali görmeyeni bulmuş,haberimiz yok. başka bir şey görüyormu, yoksa iki gözüdemi kör.:D
haydi hayırlısı. bekliyoruz.
inşaallah ustam en kısa zamanda yanındayım, çubuklar cidden çok güzel çalışıyor.tam anlamıyla arazide emin olduğum yerlerde denemedim.karlar bir yağsında senin oradan çıkmıcaz inşaallah.:D:D:D

Üst Alt