ilginç üçleme tüm ustalarımızdan yorum beklıyoruz. | Define işaretleri ve anlamları

ilginç üçleme tüm ustalarımızdan yorum beklıyoruz.

kakavanchi

Kullanıcı
TURBEDE İKİ MEZAR VAR...TÜRBE NİN BAKTIGI YÖNDE DUT AGACI VAR. YİNE AYNI İSTİKAMETTE OVAL YUVARLAKIMSI BUYUK BİR KAYA VAR... ONUN YİNE YANINDA ESKİ KAPATILMIS KUYU VAR. CEŞMEDE BELİRTTİĞİM YERDE... USTATLARIM YORUMUNUZ NEDİR???

A21MEDLi

Admin
Cevap: ilginç üçleme tüm ustalarımızdan yorum beklıyoruz.

bunca yılldır sanaldayım,ilk defa böyle bir konuyla karşılaşıyorum..
haydi diyelim burda bi şey vardır,beklentin nedir,ne gibi bi çalışma düşünüyorsun.

Son düzenleme:

KANAS_USTA

Admin

kardes lutfen ısme ozel konu acmayalım akıl akıldan ustundur,
bılgı ıstenır mevla nasıp eder bılgı ancak alcak gonullukle elde edılır faydasız ılımdende ALLAH a sıgınırız...
ıkı mezar demıssın gavurun kıtabında anıt mezarı temsilen yapılır,
burada ıkı adet mezar var madem ucuncusu nerede ? tabıkı yol catalında ucleme yanı teslıs yapılmıs...
dut agacın yıne olayı bu noktaya yogunlastırmıs ve o tası kastetmıs...
cesmede oyle..

netıce;
kuyudan o tek tasa gecıt var tek tasın altında mezar odası var oncelıkle o tası ıncele bak bakalım kasası varmı, C,L seklınde oyuk, yahut yuvarlak oyuk...vs

olay boyle kardeslık

veysel

Kullanıcı

slm diyelimki hepsi mevcut nasıl çalışmalar yapıcak.?.emin olmadan resmi kazımı.?. yoksa ulu orta kendince keşifmi.

veysel

Kullanıcı

ayrı ayrı üç hedef bir birine uzak bölgeler 3ayrı izin ruhsat kazı çalışmaları 3 ayrı masraf.?.

kakavanchi

Kullanıcı

ustalar herkes burada sadece meseleyi yazar digerleri yorum yapar yada yapmaz... herkes bilgisini ortaya koyar ve sorunlara cozum aranır diye biliyorum... saygı sadece kelimelerle degil kurdugumuz cumlelerle olur... eger bu sitede foto paylasıp yorum arıyorsa ınsanlar ve sadece resmı kazılara yardım sunuldugu da ortada ise ki ortada bu kişilerin kendini mesul kılar... ben uc ayrı yere degil 10 ayrı yere izin alırım yada alamam... bu yine benim ilgi alanıma girer... burda gizli saklı bir iş yapmıyoruz... dunyanın dört bir yanından herkes siteye girip uye olabiliyor... sadece bilgi vermek birşeyler paylaşmak isteyen varsa samimi sekilde yazabilir... cıkıpta kucumser ve cok bilmiş tavırla VARSA NE OLACAK diyemez kimse bu yetki kimsede yok... saygılı olan herkese saygılar... KANAS USTAM PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKURLER

A21MEDLi

Admin

arkadaşım benim anlatmaya çalıştığımı yanlış anlamışın açık anlatayım eğer yinede yanlış anlarsa bu senin bakış açına bağlıdır..
-şehrin göbeğinde bulunan,türbe,dut ağacı,kuyu, bu saydıkların Türkiyenin her ilinde rastlanan bulunan yerlerdir.bunun için bana kalsa açtığın konu için bilgi istenmez,(sağolsun KANAS usta yinede yazmış)
-çünkü örneğin kuyu ve dut ağacının vereceği ölçüye bina yapılmış sen bu durumda ne yapacaksın binayımı yıkacaksın,buna bina sakinleri izinmi verecek?? veya ölçü türbeyi gösterdi izinmi alacaksın..bunu örneklerle çoğaltabilirim..

haa burada yapacağın tek şey kaldı kuyu büyük kaya ve dut ağacının çevrsine güvendiğin bi cihaz tutmandır onun dışında yapacağın bir şey kalmıyor.
anlatmaya çalıştığımda buydu yoksa kimseyi küçümse gibi bi tutumum yoktur..