Image Den Foto Denemesi

MAMİ

Kullanıcı
S.A...İmage stesinden (üye olmak şartı ile) aynı anda toplu olarak foto yükleme imkanı var...Aynı zamanda fotolarınızı sanal depoda kaydetme ve dilediğiniz an ve yerde tekrar bu fotolara ulaşma imkanı var...Forum lar için ne derece kullanışlı olur bilemiyorum,(veri tabanına uyumsuzluk anlamında)...Ben şahsen toplu foto yüklemede bu güne kadar sürekli bu programı kulandım,toplu fotoları daima image den yükledim...Teknik açıdan bir mahsuru olmayacaksa bu konu hakkında ayrıntılı ve fotolu bir konu açabilirim,defineci dostlarımıza bir nebze de olsa kolaylık sağlayacağını düşünüyorum...Aşağıdaki fotoları yükleyip konuya eklemem yaklaşık 30 saniye sürdü

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
işin teknik yönünü bilmiyorum.bozkurt kardeşimiz açıklık getirir.
olumlu olursa detaylandırırsın.
benim konudan çok ilgimi çeken bu iyi niyetli yardımsever düşüncenizdir.
sizi ve şahsınızda,bir küçükte olsa yardımcı olma arzusunda olan bütün kardeşlerimi gönülden kutluyor,sevgiler sunuyorum.
sağlıcakla.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
bence düzeni bozacak bir durum değil
yani sisteme sıkıntı çıkarmaz
@MAMİ ustam size zahmet yardımlarınızı esirgemeyin
diğer ustalar içinde bir sıkıntı yok ise
güzel bir uygulama diye düşünüyorum
Şimdiden teşekkür ederim

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
mami kadeşim elbette iyi niyetinden şüpemiz yok iyi niyetin için teşekkürler fakat bu siteler resim 3 ay görüntülenmesse onu deposundan silmekte eski konulara bakılırsa silinmiş birsürü resimli konu var konular uçmuş bundada aynı sorunlar olacaktır zaten sitenin kendi resim upload bölümü 2 mb kadar kabul ediyor daha yüksek boyutlar içinse senin verdiğin adreslere resim upload etmekteyiz ayrıca imageshack.us bir zamanlar saçma bir yönteme geçmişti resimleride sadece üye olanlar görebilir gibi ve bir çok konu çöp olmuştu ozamanlar forumlarda falan

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Fikirler beyan edildikten sonra en son karar ne olursa ben ona göre kendime durumdan vazife çıkarıp gereğini yerine getireyim...Elbette sizlerde bu konuda ehil kişilersiniz kolaylıkla bu konu hakkında resimli konu anlatımı yapabilirsiniz,ben sadece sırtınızdan az da olsa bir yük almış olmak isterim...

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
mami kadeşim elbette iyi niyetinden şüpemiz yok iyi niyetin için teşekkürler fakat bu siteler resim 3 ay görüntülenmesse onu deposundan silmekte eski konulara bakılırsa silinmiş birsürü resimli konu var konular uçmuş bundada aynı sorunlar olacaktır zaten sitenin kendi resim upload bölümü 2 mb kadar kabul ediyor daha yüksek boyutlar içinse senin verdiğin adreslere resim upload etmekteyiz ayrıca imageshack.us bir zamanlar saçma bir yönteme geçmişti resimleride sadece üye olanlar görebilir gibi ve bir çok konu çöp olmuştu ozamanlar forumlarda falan

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
Konuyu yeni gördüm. Rahatsızlığım ve telefonumda.mobil.internet im.bittigi icin.forumu goruntuleyemedim.

Benim yazacaklarimi zebun usta yazmış. Ek olarak, şu olabilir. Forumun sunucu yükünü azaltmak icin bahsedilen image us hack e fotoğraflı bölüme acilan konulardaki resimler yuklenebilir.nasilsa resimli konu 3 aydan fazla islenmiyor. Bu sure icerisinde konu gerekli cvp i alir.kapanir gider. Lakin 6 ay sonra konu sahibi veya başka biri bu konudaki resimler nerde diye.sordugunda.bu cvpi alır. Resimler farkli bir siteye yuklendigi icin, silinmiş. Sitemiz ile alakası yoktur.