İNSAN DEFİNE İŞARETİ. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

İNSAN DEFİNE İŞARETİ.

balkaya34

Kullanıcı
Ayak küçüldükçe hedefe daha yakınsın .
Burada masafe ,mağara,mahsen,kaya mezarı vs olmalı.
Bazen Mesafe ayak izin ölçüsüdür
Yani nasıl bir kulak eksik ise,veya tek yapılmiş ise,yada dolu(sağır) vs resim edilmiş ise bu demek oluyorki hedef bir kulağın durabilecek mesafededir .
Evet Girişi 4 köşe olan magra açık, Bu isaretle arası 15 adım tam karşısı,
Digeride yine ayak.ucu istikametinde 15 adımda Sofra gibi olan.japak taş var ,
Buna göre acaba ,bir Büyük ayak , İki küçük Ayak var ,Ve kervan yolu var 3 kavak var , varda var yani,,,,

tuarec

Kullanıcı
degerli bilgi paylaşımı ve şimdiye kadar başka yerde paylaşılmamış bilgiler teşekkur ederim veren el alan elden daha hayırlıdır

balkaya34

Kullanıcı
@nik Usdam selam ,
[
5,Kaya üzerine yarım İnsan resmi edil miş ise ister ayaklarından bele kadar olsun ister belden yukarı olsun diyer yarısını bul mebla onun altındadır.dikkat burası tılsımlidir.

6,Yine yarım İnsan bir kaya üzerinde resim edilmiş ise burada (Dikkat)edilmesi noktalar;
Eğer İnsan resmi(AFEDERSINIZ) belden Aşağı ise dikkat etmesi gereken nota yürür vaziyetemi yok sa durmuş vaziyettedir.
Eğer yürüyor vaziyete ise ilerde diğer yarısını bul anlamında'dır.
--------------------------'
,,,, Herhalde böyle bir işaretten bahsettiniz ,Bunun yarısını bulmam gerektiğini yazınızdan anladım, Ama bu yarı nın mesafesi ne kadar olmalı, burda bir büyük tek ayak izi var birde sol ayak.ilerde Sağ ayak.geride yani yürüyor şeklindedir ,
@Ali-aga Selam usdam ,,
Bu konuyu @nik Yazdığı gece korona dan dolayı hasta yatıyordum, 4 defa aşı olduğumdan biraz kolay geçdi,
Aynı gecenin sabahı kalkıp arabaya atladım doğru Yeşil DAĞ ile Girişi 4 köşe olan mağaranın birleştiği noktaya gittim , ve o.halimle bu SOL AYAK ILERİ SAĞ AYAK GERİ ve 3 kavaklar ve de sofra kayayı resimledim geldim, Burası Dereden gelen kervan yolunun Karaya çıktığı yerdir, Çünki aşağıda Hem şelale var hemde Ýuklü hayvanın inmesi imkansızdır , YEŞİL dağın başlangıç noktası burasıdır, Dereden karaya çıkış burasıdır, Bilmediğim konu ßudur ,Neden Göbekten aşağı Sol ayak ilerde SAĞ AYAK geride böyle bir görüntüden ne anlamam gerekiyor, Yardımcı olursanız memnun olurum Usdam, Hikayesi başta anlatılıyor,, Saygılar Usdam,

Ali-aga

Kullanıcı
Merhaba. Ayak aslında üst düzey mezar temsilidir. Bunun zirvesi ana kaya üzerine büyükçe yapılanlardır. Kral ve üst düzey yöneticiyi temsil eder. Bazen parmaklar ile kral ve ailesine vurgu yapar. Yerleşik güçlü medeniyet alametidir. Eğer yerde ise hakimiyet kurmuş olduğu alandaki zemin altı mezarlara vurgu yapar. Çözümünü ileri geri alanda yapmak lazım. Eğer suya vurgusu varsa bilki su içinde mezar odası mevcuttur. Ölçü ile konuşmak böyle alanlarda iş bilmemezliktir. Hakim olunan alanda temsiller daha önemlidir.

balkaya34

Kullanıcı
Merhaba. Ayak aslında üst düzey mezar temsilidir. Bunun zirvesi ana kaya üzerine büyükçe yapılanlardır. Kral ve üst düzey yöneticiyi temsil eder. Bazen parmaklar ile kral ve ailesine vurgu yapar. Yerleşik güçlü medeniyet alametidir. Eğer yerde ise hakimiyet kurmuş olduğu alandaki zemin altı mezarlara vurgu yapar. Çözümünü ileri geri alanda yapmak lazım. Eğer suya vurgusu varsa bilki su içinde mezar odası mevcuttur. Ölçü ile konuşmak böyle alanlarda iş bilmemezliktir. Hakim olunan alanda temsiller daha önemlidir.
Selam Usdam burda önce tek büyük ayak izi var , sonrada bu küçük izler var ,Bu izler bir sigara kadar ve göründüğü gibi HİLAL içinde ,Ama büyük ayak izi 43 veya 44 numara ayak izidir ki Bu Çok güzel sıvanmış,
Resim.simdi koymaya çalışacağım ,koyamazsam.yine sitede var ordan size bir cümle ile konuyu güncellerim, oldu yükledim Screenshot_20230223-175607_Gallery.jpg

Ali-aga

Kullanıcı
Ayak bölgede güçlü hakimiyet alametidir. Çoklu mezarlar olması muhtemeldir. Zemin altı mezar sistemleri sizin bölgenizde daha belirgin duruyor. Frigyalıların belirgin izleri okunuyor. Frig mezarları zordur. Tabii geçiş lerde mevcuttur.

balkaya34

Kullanıcı
Ayak bölgede güçlü hakimiyet alametidir. Çoklu mezarlar olması muhtemeldir. Zemin altı mezar sistemleri sizin bölgenizde daha belirgin duruyor. Frigyalıların belirgin izleri okunuyor. Frig mezarları zordur. Tabii geçiş lerde mevcuttur.
Teşekkür ederim usdam ,

Ali-aga

Kullanıcı
Eşkiya belgesi ile hareket ediyorsanız onunda yoğurt yiyişini bileceksiniz. Kendi emaneti ile sistemi nasıl kullanmış bırakmış. Girift semboller çoktur ama asıl USTANIN işi öylece bileni çağırır. İlk vurguyu yapanın vurgusu ekseriyetle kalıcıdır tabii ellenmemişse. Etrafına yapılanlar bilen için görsellikten öteye gidemez.

balkaya34

Kullanıcı
Eşkiya belgesi ile hareket ediyorsanız onunda yoğurt yiyişini bileceksiniz. Kendi emaneti ile sistemi nasıl kullanmış bırakmış. Girift semboller çoktur ama asıl USTANIN işi öylece bileni çağırır. İlk vurguyu yapanın vurgusu ekseriyetle kalıcıdır tabii ellenmemişse. Etrafına yapılanlar bilen için görsellikten öteye gidemez.
Usdam benim işim Yazılardaki işaretleri bulup siteye koymaktır, Gerisi Koçyiğit işitir, Ben öyle her işe girmem ,Sende bilirsin azçok bu garibanı, 🤣🤣
Bu kaya göbek hizasında bir kaya ,Altını merak etmişler 80 cm kadar dibine inmişler, Sonrada patlayıcı kullanıp birazını koparmışlar, ve biraz ilerdende, SOFRA yı bulmuşlar ama sadece kenarını açmışlar, Ama yazıyı okudum Ağzı 4 köşe magra ve bunun dışında iki kapalı mage daha olduğunu vurguluyor, Birisinin Üstünde SOFRA olduğunu, Ve bir hayli icinde gidileceğini ima ediyor,Digeride bu ayak olandır ki bu sanıyorum kısa, Yani fazla gitmiyor,
Birde ayrıca BAYKUŞ gibi olan Kaya diyor buda yine siteye koydum, Bu Kayanın kuzey önünde KUMPANYA değirmeni var ,Ve bu Kaya nin sağındaysa Gidersin gidersin çıkışı yok dereden geri dönersin gelirsin dedigi dere var ,Bunlar hepsi bir yazıdır, Tabiiki Eşkıya bunları kullanmış ama bunların cozümü Dediğim gibi KOÇYİĞİT usda işidir, Saygılar Usdam ,

Son düzenleme: