İnsanlık tarihi için çok büyük bir iddia

El-Ensari

Kullanıcı
Bu adamdaki safi Arkilojik yada tarihi bilgiler degil. Bu adamın ortaya koydugu illa bir vesileyle cıkacaktı onunda günü yaklaştı. Belki seçilen oydu belki rüyayı , rem i dem yaptı, ve peşinden giden oldu. Konuyu hiç ettik heralde :( bıraksaydık cizselerdi cıkarmıydıki :(
Ustam belki de bu vesileyle bu sitedeki dostlardan bir delil çıkardı,
Şimdi konunun heyecanını mı bitirdin, yoksa daha çok heyecan mı kattın anlayamadım, 🙂

balkaya34

Kullanıcı
Ustam belki de bu vesileyle bu sitedeki dostlardan bir delil çıkardı,
Şimdi konunun heyecanını mı bitirdin, yoksa daha çok heyecan mı kattın anlayamadım, 🙂
Pagan dönemi, Çok güzel bir görüntüsü var, Sanki.bir müze olmuş ,
Bende bir noktayı işaretledim Burası bana kapı gibi bir izlenim verdi , evet ,Kapı burası, Doğrusunu siz bilirsiniz ,,

Ekli dosyalar

• IMG_20221227_210813 1~2.jpg
    IMG_20221227_210813 1~2.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 14

El-Ensari

Kullanıcı
Pagan dönemi, Çok güzel bir görüntüsü var,
Bende bir noktayı işaretledim Burası bana kapı gibi bir izlenim verdi , evet ,Kapı burası, Doğrusunu siz bilirsiniz ,,
Olabilir ustam, ben pek anlamıyorum ama, iddiaya göre belirgin başka şeyler de var, çok önemli şeyler.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Necat. Abi, Selamun Aleyküm.
sana özelden mesaj yazmak istedim beceremedim,
Ne kadar ciddi olduğunu bilmeniz için ,
Özelden paylasabilirim.
En sonunda herkesle paylaşacağım ama, çok önemli ve heyecan dolu olduğu için biraz Ustalarımızın maharet ve marifetlerini görelim istiyorum. 🙂
Bak sakın altın falan deme :) ortalık zaten yeterince karışık :) Ben sana özel mesaj atıyorum. Oraya yazarsan görürüm

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Konu gerçekten çok çok önemli, ilgilenen herkes kaya üzerindeki gördüğü insan yüzlerini çizsin bakalım Profesörün çizimine kim da çok yaklaşacak. 😅😅

Umarım sizi heyecanlandirdiğım için bana kizmazsinis, 😅

Kesinlikle katılıyorum 🙂
Ben göreceğimi gördüm ama bu kayayı bizzat canlı gözlerle incelemeden asla bir bulguda zihin yormam. Sizi çok çok iyi anladım. Gördüklerim suret ve yarı surette. Portreden mimari bir poz alınmış ama kayanın diğer açısı yok. Bu paylaşılmıyorsa tek yüz yani tek taraflı görsel sadece zihin testine girer. Ben çizim yapmak istemiyorum. Vallahi ne yalan söyleyeyim hiç heyecanımda yok ama merakım var. Oda yüzden dolayı değil suretin ait olduğu kavmin kim olduğu. Daha doğrusu anlatmak istediği. Oda çevresel cevaptır 🤷‍♂️