Işaret Aratanlar | Define işaretleri ve anlamları

Işaret Aratanlar

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Değerli kardeşlerim özellilkle facebookta çok sayıda defineci grup var bunların içindede işaret aratanlar türedi define sitelerinden gruplardam görsellerden bulup bu işareti arıyorum bulan beni bulsun para verecem şu kadara satarım güvenlik alırım yer bende bilgisi bende vs diye çok sayıda dolandırıcı var bu gruplara üye olan mutlaka vardır bu kişilere itibar etmeyin onları deşifre edin sahtekarlara kanmayın yanlış anlaşılmasın ilk okul mezunu bile değil kes kopyala yapıştır ustası olmuşlar işaret çözecekler butür kişilere kapılmayın gerekli tepkiyi koyun izmir tarafında olanlara özellikle dikkat edin

kazanova

Kullanıcı
Güzel konuya temas etmişsiniz uyarılarınız için sizlere teşekkür ederim bu tür olaylara güzel sözlere kanan ve canı yanan çok insan var uyarıda bulunmak bu tür kişilerin sözlerine kanmamak için dikkatli olmak gerekir saygılarımla.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
anladıgı çözdüğü tecrübesi olduğu işaret olur eyvallah bilgili kişiyle dürüst olursa çalışılır internetten alıyor bunları bana bulun diyor benim profilmdeki işareti bile alıp satan var yalnızyerden bi haber adam izmirde 100 bin tlye bana satacak epey pazarlık ettim en son 50 bin tlye çektik yeri bilen kim dedim kendim dedi beni götür paranı al dedim bu hafta gidelim dedim ok dedi aradı ben hazırım diye oraya nasıl gideceğiz dedim yer antalyada şu anda müsait dedi giresundaki benim yayladaki yer antalyadaymış şu anda 3 metre kar altında

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Arkadaşlar bu işaret aratanlar,sadece işaret değil tarihi eserlerde alıyorlar,Lahit bile istiyorlar nasılmı;bir şekilde internet üzerinden kendilerini açığa veriyorlar ve sen istersen arayıp konuşuyorsun,Mesela elimde işaret yada lahit var deyip işbirliğine giriyorsun, işin ciddiyeti için elindeki resmi gönderiyorsun ve o resim üzerinden güncelleme adı altında doğrumu yalanmı söylediğini anlamak için 2.resimi istiyorlar,İlk resimi attığınızda değerine göre fiyat belirtiyorlar bu fiyatı güncellemede senin hesabına yatırıyorlar,Ama o resimdeki yeri ve yerleri unutman gerekiyor,Tarihi eserde de bu şekilmiş ben şahsen bunlara inanasım gelmiyor ;) 100.000 lira Geyik işaretiymiş

Kervan07

Admin
gerçekte öyle bişey olsaydı ben şimdi miami de sevdiklerimle meyve kokteylimi yudumluyor olurdum. işaret başı 100.000 den hesaplarsak 100-150 milyonum olurdu.
bu işler öyle grup murup üzerinden olcak işler değil. adamlar güven kazanmak için kadın kılığında geziyorlar. bayandan temiz satılık araba ilanları gibi,bayandan temiz,açılmamış lahit ilanlarına kadar gelmek üzereyiz:D:D:D