İşaret hakkında bilgisi olan | Define işaretleri ve anlamları

İşaret hakkında bilgisi olan

Sagopazeya

Kullanıcı
Ustaların merhaba geçen size bu şekil kaya üzerindeki işareti atmıştım daha fırsatım olmadı çıkıp kaya üzerini temizleyim ama resimlere bakarken bişey farkettim 2.resimde bı işaret var gibi gözüküyor sizce kapakmidir.bu işaret büyük kayanin sağ alt kısmında kalıyor

Ekli dosyalar

• IMG_20220716_203112.jpg
    IMG_20220716_203112.jpg
    1,003.4 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20220716_203153.jpg
    IMG_20220716_203153.jpg
    1,003.9 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2022-07-16-20-28-35-734_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2022-07-16-20-28-35-734_com.whatsapp.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 19

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustaların merhaba geçen size bu şekil kaya üzerindeki işareti atmıştım daha fırsatım olmadı çıkıp kaya üzerini temizleyim ama resimlere bakarken bişey farkettim 2.resimde bı işaret var gibi gözüküyor sizce kapakmidir.bu işaret büyük kayanin sağ alt kısmında kalıyor

Hayır kapak değil. Yardımcı işaret muhakkak vardır yanında biraz daha titiz bakın.ya yuvarlak şekilde oyma yada kesme şekilde üçgen muhakkak olmalı. Şayet yok ise çarpının tam baktığı noktadaki alan senin ayak ucunun baktığı yöndedir. Hep taşı çekeceğinize keşke sağı solu da çekseydiniz. 🙃

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sagopazeya

Kullanıcı
Hayır kapak değil. Yardımcı işaret muhakkak vardır yanında biraz daha titiz bakın.ya yuvarlak şekilde oyma yada kesme şekilde üçgen muhakkak olmalı. Şayet yok ise çarpının tam baktığı noktadaki alan senin ayak ucunun baktığı yöndedir. Hep taşı çekeceğinize keşke sağı soluda çekseydiniz. 🙃
Hocam yeminle siz çok yaşayın son sözünüze çok güldüm Allah sizide güldürsün mekana cikamiyorum işlerden dolayı, detaylı resim çekip aticam , insallah

Sagopazeya

Kullanıcı
Hayır kapak değil. Yardımcı işaret muhakkak vardır yanında biraz daha titiz bakın.ya yuvarlak şekilde oyma yada kesme şekilde üçgen muhakkak olmalı. Şayet yok ise çaprının tam baktığı noktadaki alan senin ayak ucunun baktığı yöndedir. Hep taşı çekeceğinize keşke sağı soluda çekseydiniz. 🙃
Hocam bu ayak ucu baktığınız yeri kazmislar ama.kazilan yer 3 5 cm kadar yer

TRUVA

Admin
Resim çekmek konusunda titiz davranmak işinizi kolaylaştırır. Yosunları temizlemek yetmiyor, temizlediğiniz yere su tutarsanız işaretler daha da belirgin olur. Etrafını incelemek detaylara ulaşmakta faydalı olur.

Sagopazeya

Kullanıcı
Resim çekmek konusunda titiz davranmak işinizi kolaylaştırır. Yosunları temizlemek yetmiyor .temizlediginiz yere su tutarsanız isaretler dahada belirgin olur. Etrafını incelemek detaylara ulaşmakta faydalı olur.
Haklısın hocam oraya çıkınca güzel resimler cekip aticam inşallah

TRUVA

Admin
Yanlış anlaşılmasın. Biz resim sınırları içinde görduklerimize göre yorum yapıp yönlendiriyoruz. Alanı detaylı ve çokça resimlerseniz .kim bilir tam hedef noktası ni tesadüfen çekme şansını yakalarsınız.

Sagopazeya

Kullanıcı
Yanlış anlaşılmasın. Biz resim sınırları içinde görduklerimize göre yorum yapıp yönlendiriyoruz. Alanı detaylı ve çokça resimlerseniz .kim bilir tam hedef noktası ni tesadüfen çekme şansını yakalarsınız.
Tammdir hocam dedikleriniz de haklısınız detaylı resim mekana çıkınca aticam

Sagopazeya

Kullanıcı
Tammdir hocam dedikleriniz de haklısınız detaylı resim mekana çıkınca aticam
Şunu da belirtmek isterim site olarak kurucular olarak üyeleri olsun muhtesem bir site, biz amatör olarak sizden çok şey öğreniyoruz yardımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim atılan resim olsun yorum olsun illa bir ustamız anında cevap veriyor ;);)