İşaret ve müjdesi aynı kayada | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Ayaz42

Kullanıcı
Bu o değil ustam. Dediğini bende izledim ayanbeyan kurgu. Zerre gerçekliği yok. Bunda da yapılan hata şu. Dikkat ettiyseniz açıldıktan sonra kil ve çimento tozu serpilmiş. Keşke orjinal paylaşsaydılar.
Evet ustam hatırladım bu o değil canlı yayın değildi bu videosunu yuklıyım bende mevcut ustalarımızda izlesin

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Evet ustam hatırladım bu o değil canlı yayın değildi bu videosunu yuklıyım bende mevcut ustalarımızda izlesin
Bunu yeni görüyorum. Benim bahsettiğim de bu tarzdaydı. Ama onda gerçekten de kurgu olduğu ilk saniyesinde belli oluyordu. Bu yine iyiymiş. 🙂 Bi ara denk gelirse yükleyip paylaşayım. Sadece fotoğrafa denk geldim ben ama yinede aynı şey. Göm git geri çıkar sanal rant elde et. Gerçi adamlarda haklı yoksa bizim defineci arkadaşların gözünü gönlünü içeriklerle kim doyuracak. 😛😂😂😂
Bu arada video için çok teşekkür ederim ustam, konu ile alakalı bilginin devamını getirdiniz. 🙂👍

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bunu yeni görüyorum. Benim bahsettiğim de bu tarzdaydı. Ama onda gerçekten de kurgu olduğu ilk saniyesinde belli oluyordu. Bu yine iyiymiş. 🙂 Bi ara denk gelirse yükleyip paylaşayım. Sadece fotoğrafa denk geldim ben ama yinede aynı şey. Göm git geri çıkar sanal rant elde et. Gerçi adamlarda haklı yoksa bizim defineci arkadaşların gözünü gönlünü içeriklerle kim doyuracak. 😛😂😂😂
Bu arada video için çok teşekkür ederim ustam, konu ile alakalı bilginin devamını getirdiniz. 🙂👍

O tür videolarda bilinçli arkadaşlar yorum yapıyor. Çok eğlenceli oluyor.

Örnek; Gömüpde bulamadığınız oluyormu ? 😂

Ayaz42

Kullanıcı
Bu memleket bu tür kurguları seviyor ve çok izliyor.
Yazık ki ne yazık. :(
Evet ne yazıkkı gercekleri değilde gormek ve duymak istediklerini seviyorlar boyle videolarıda izleyince gordükleri işaretleride kırıyorlar

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
O tür videolarda bilinçli arkadaşlar yorum yapıyor. Çok eğlenceli oluyor.

Örnek; Gömüpde bulamadığınız oluyormu ? 😂
Al benden de o kadar ustam. 🙂🙂
Bu memleket bu tür kurguları seviyor ve çok izliyor.
Yazık ki ne yazık. :(
İnsanlar oyalanacak birşeyleri buluyor illaki. Gerçekten de zamana Yazık.
Evet ne yazıkkı gercekleri değilde gormek ve duymak istediklerini seviyorlar boyle videolarıda izleyince gordükleri işaretleride kırıyorlar
Çok haklısınız. Bu yüzden kimseye şunu yap bunu yap dememeye çalışıyorum. Çünkü her şartta kendi bildiklerini yapıyorlar. Olanı biteni aktarmak en doğrusu. Ha gerçek anlamda açmaya dair mantık desteğine ihtiyaç duyar ona amenna ama diğer türlü pek istenilen yapılmıyor. Hal böyle olunca bulunacağı varsa da bulunmuyor. 🤷‍♂️

Son düzenleme:

gıral

Vip Üye
ustam geçengün biraz antrenman yapım dedim
çıktım araziye elimdeki cihaz 1.5metre netivar
yerde güzel
akşama kadar bitane değerli sinyali vermedi
tutmadığım kaya vs kalmadı
diyeceğim oki şuyutubirler bize bişey bırakmamış çıkarmış🤣