işarete yorum yapabilirseniz çok sevinirim | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

işarete yorum yapabilirseniz çok sevinirim

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
20- Büyük harf ile yazmak, yüksek ses ile konuşma sayıldığından hakaret içeriğine girer. Göz rahatsızlığı olanlar (bunu belirtmelidir. Her hangi bir yöneticiye bildirmesi yeterlidir) dışında büyük harf kullanmak yasaktır. Uymadığı taktirde uygun bir süre forumdan uzaklaştırılır. Israrı halinde forumdan süresiz uzaklaştırılır.
Bold "Büyük" Karakter Kullanılmış Yazıların Yazarları İlk Ceza Olarak 6 Ay Süreli Uzaklaştırılır Uyarma Olmadan Ardarda Aynı Davranışı Tekrarlayan Yada Cezasının Ardından Tekrar Aynı Davranışı Gösteren Üye Süresiz Uzaklaştırılır.

Göz rahatsızlığım var

çok enteresan flood yapmak ile alakalı sitede bir kural yok
@sametulusoy özür dilerim usta
rahatsızlığın varsa sorun deyil gurban sadece hatırlatmak istedim

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
20- Büyük harf ile yazmak, yüksek ses ile konuşma sayıldığından hakaret içeriğine girer. Göz rahatsızlığı olanlar (bunu belirtmelidir. Her hangi bir yöneticiye bildirmesi yeterlidir) dışında büyük harf kullanmak yasaktır. Uymadığı taktirde uygun bir süre forumdan uzaklaştırılır. Israrı halinde forumdan süresiz uzaklaştırılır.
Bold "Büyük" Karakter Kullanılmış Yazıların Yazarları İlk Ceza Olarak 6 Ay Süreli Uzaklaştırılır Uyarma Olmadan Ardarda Aynı Davranışı Tekrarlayan Yada Cezasının Ardından Tekrar Aynı Davranışı Gösteren Üye Süresiz Uzaklaştırılır.

Göz rahatsızlığım var

çok enteresan flood yapmak ile alakalı sitede bir kural yok
@sametulusoy özür dilerim usta
Adıyaman ustam dediğinizde haklısınız o konuda bir kural yok ve görüldüğü üzere böyle bir kural gerekliymiş :) kural olmasa da müdahale ederiz, Bozkurt ustamıza durumu belirtip düzenleme yapabiliriz.

Kader25

Admin
Karşılıksız elhamdurillah onu algilayamayacak kadar görüş açın kapalı malesef site sahibi admin tüm yazılarımo görüyor bir yanlış bilgi veya yanlış yapsam yazar bana diye düşünüyorum kalp kırmak da istemiyorum sitede yeni olduğum için tam çözemedim aslında herkesin görmemesi lasim onuda halledicem neyse ama saçma sapan lafına biraz kırıldım hayat tecrübesi dir emekdir bu her insanda olduğu gibi emeğe saygı derim i.aksamlar diler.
Arkadaşım merhaba
Tüm yazdıklarını okudum
Senin üslubun olağanüstü dışında.
Birçok yerde kasıtlı zorlama yazıların var.
Yazdıklarının konuyla asla alakası yok.
Ne yapmak istiyorsunuz ablamiş da değilim.
Seni siteden uzaklaştırıyorum bir süreliğine.
Benim gibi birisini çileden cikartabiliyorsan burada herkesin dengesini bozabilirsin.

Ya normal bir üye gibi gel ve yaz.
Yada bu şekilde yazacaksan gelme lütfen.

İçim daraldı.
Vallahi patlayacaktim yahu.

Son düzenleme:

KOMAGENE

Vip Üye
Adıyaman ustam dediğinizde haklısınız o konuda bir kural yok ve görüldüğü üzere böyle bir kural gerekliymiş :) kural olmasa da müdahale ederiz, Bozkurt ustamıza durumu belirtip düzenleme yapabiliriz.
eyvallah ustam
büyük yazmak dikkat çekmek içindir hakaret küfür etmek isteyen zaten ediyor diğer tepkiler için zaten noktalama işaretleri mevcut bence burdada site kurallarındaki o madde olmamış ama madem kural uyulmalı uymkak istemeyen daha rahat hissettiği bir ortama gitmeli
burda site sahibi dahil herkes yardım etme içgüsüsü ile burda ego hemen hemen yok yaşım 40 civarı burdakı ustalarımızında ortalama o yaşlarda olduğunu düşünüyorum burda bencilik başka bir deyişle bencillik yok hiç kimsenin senin dediğin yanlış ben daha doğrusunu biliyorum dediğine şahit olmadım pirim'in dediği gibi ben hiç birşey bilmiyorum
özetle yazdığım o cümlenin sitenin düzeni için olduğunu sahıslara yönelik olmadığının bilinmesini isterım

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
eyvallah ustam
büyük yazmak dikkat çekmek içindir hakaret küfür etmek isteyen zaten ediyor diğer tepkiler için zaten noktalama işaretleri mevcut bence burdada site kurallarındaki o madde olmamış ama madem kural uyulmalı uymkak istemeyen daha rahat hissettiği bir ortama gitmeli
burda site sahibi dahil herkes yardım etme içgüsüsü ile burda ego hemen hemen yok yaşım 40 civarı burdakı ustalarımızında ortalama o yaşlarda olduğunu düşünüyorum burda bencilik başka bir deyişle bencillik yok hiç kimsenin senin dediğin yanlış ben daha doğrusunu biliyorum dediğine şahit olmadım pirim'in dediği gibi ben hiç birşey bilmiyorum
özetle yazdığım o cümlenin sitenin düzeni için olduğunu sahıslara yönelik olmadığının bilinmesini isterım
Hassasiyetinize katılıyorum, el birliğiyle düzenimiz bozulmasın diye çaba gösteriyoruz. İnsanız arada hatalarımız olmuştur ve olacaktır. Yapılanların, söylenenlerin temeli iyi niyettir. Sizin uyarınızda bu kapsamdadır. Kişiye göre uygulama olursa bu düzen kalmaz. Herkes fikrini beyan ediyor, hatalı olabilir, bize yanlış gelebilir ama bunu kırıp incitmeden söyleme olgunluğunu da gösterebilmek gerekir. Bizler insanız, ne bilgimiz ne tecrübemiz mutlak değildir, her zaman hata payımız vardır ki bu sitede en çok dikkat edilen şeylerden biri bu zaten, tecrübeler paylaşılır, isteyen söylenenlerden kendisine uygun olanı seçer. Sizler gibi olan bitenin farkında olup, gerektiğinde müdahale eden veya konuya dikkat çeken, bilgisini paylaşan ustalarımızla birlikte olmaktan ben kişisel olarak çok mutluyum. Bu platformda çabamda zaten bu memnuniyetin sonucu.
Büyük harfle yazmak sadece burada değil bütün forumlarda bağırmak anlamını taşıdığı için ve büyük yazan kişinin mazeretini bilemediğimiz için uyarı yapılabiliyor. Dikkat çekmek için kalın harf veya renkli yazı kullanılabilir. Bunlar detaydır asıl önemli olan iyi niyettir. Yazdıklarınız da ve Gülbahçeli ustamın büyük yazma uyarısında da ben memnuniyet duyuyorum. Bu sizlerin de mekana sahip çıkma duygusundan ötürü yazılıyor, kalp kırmak için değil.
Sözün özü klasik bir sözdür ama iyi ki varsınız, burası sizler olduğunuz için bu durumda yürüyor. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

atmaca

Kullanıcı
bu taş bir ibadathaneden kalmıştır defineyle ilgisi yoktur