işaretler değerlimidir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

işaretler değerlimidir

Kerasus2834

Kullanıcı
Ve aleyküm selam verahmetulahi ve berakatuhu
Arkadaşım bu isaretler yamaç bir yerde olmalı buranin tepe yapan yeri orda daha güzel işaretle olmalı burada dereyede yakındır araştırın teşekkür ediyorum
Ustam burası büyük bir dereye değilde su sıkıntısının olmadığı bir yerde,bolca küp parçalarının çıktığı bir çevresi var evet yamaçta açılmış mezara rastlamadım hiç emek vermeye değermi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ustam burası büyük bir dereye değilde su sıkıntısının olmadığı bir yerde,bolca küp parçalarının çıktığı bir çevresi var evet yamaçta açılmış mezara rastlamadım hiç emek vermeye değermi
Bu soru çok soruluyor emek vermeye değer mi diye nitekimde mezar şansına gomenlerin yaninda degildik buna kimse cevap veremez yani birazda sorular mantıklı olmalı bizim sorularımıza cevap yok ama nasil oluyorsa sizin sorularınız çok çevre yi goremiyoruz ne diyebilirim
Teşekkür ediyorum

Kerasus2834

Kullanıcı
Bu soru çok soruluyor emek vermeye değer mi diye nitekimde mezar şansına gomenlerin yaninda degildik buna kimse cevap veremez yani birazda sorular mantıklı olmalı bizim sorularımıza cevap yok ama nasil oluyorsa sizin sorularınız çok çevre yi goremiyoruz ne diyebilirim
Teşekkür ediyorum
Yeni fotoğraflar yükleyeceğim en kısa zamanda soruyorum çünkü tecrübelisiniz hiç mezar açmadınızmı 😃

atmaca

Kullanıcı
3. resimde 2 kanal yol veya patika der. solunda ayak izi var. oymanın mezarına götürebilir