Işaretler Hakkında Bilgi Verirmisiniz | Define işaretleri ve anlamları

Işaretler Hakkında Bilgi Verirmisiniz

canerasil

Kullanıcı
v4GByz.jpg

EJL1AZ.jpg

1dbAaN.jpg

L3Mq8Z.jpg

canerasil

Kullanıcı
Bilgi vere bilecek kimse yokmu bu ibareler hakkında ?

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu taşların nerde nasıl çıktığı önemli mezar baş taşları olabilir mezar yanı taşı olabilir çıktığı yerin resmi veya çevre resimlşeri olsa güzel yorumlar alırdınız;)

canerasil

Kullanıcı
İki kıyı dag olan ortası düz bir ova işaretlerin çıktığı yerin yanından dere L şeklinde akıyor işaretler kendim tarafından çıkartılmıştır ve işaretlerin üzerinde açıklama vardır azda olsa

canerasil

Kullanıcı
Dereye bakmadım bakmayı düşünüyorum ama bildiğim derenin akış yönünde eski değirmen kalıntıları var görmüştüm benim merak ettiğim işaretlerin bir anlamı varmı

esrarengiz2828

Kullanıcı
Dereye bakmadım bakmayı düşünüyorum ama bildiğim derenin akış yönünde eski değirmen kalıntıları var görmüştüm benim merak ettiğim işaretlerin bir anlamı varmı
Bence daha detaylı işaretler bulmalısın parayı verecek işaretler son resim ve ilk resimdeki taş dikkat çekici bunların çıktığı yere boşluk konturolu yapmanda fayda var saygı vede sevgilerimle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canerasil

Kullanıcı
6 ile 8 metre çalışma yapıldı bu bulguların çıktığı alanda ama birşey çıkmadı ve kapatıldı kuyu şimdi bu bulgular nedir neyi simgeler bununögrenmeye çalışıyoruz bu bulguların hepsinin bir arada olması dogru noktamı yada bize farklı bir noktamı gösteriyor

esrarengiz2828

Kullanıcı
burası ev yerimi yada çakıl altımı yada taşlar kaç metreden çıktı yada taşlar yüzeyselmi idi vb detay

canerasil

Kullanıcı
Burası tarla ilk olarak resimlerin en sondaki resim çıktı oda topragın 3 metre altında olndan sonra değişen metrelerde diğer taşlar çıktı başta topraktı 4 metreden sonra çakıl gibi taşlar çıktı

Üst Alt