İŞARETLERİN ANLAMI NEDİR SİZCE | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

İŞARETLERİN ANLAMI NEDİR SİZCE

Neorank

Kullanıcı
Arkadasim Merhaba,
Alana abdestli git.
Yaninda da 2-3 tane zikir ehli adam gotur.
Gunluk en az 55.000 kez Allah diyenlerden olsun.
Mekana girip halsizlik basladiginda
Birisi kibleye donup guzel bir ezan okusun.
Sonra birbaskasi selam versin sesli euzu besmele cektikten sonra.
Selamin akabinde oradakileri Islama davet edin. Mekke ile Medine arasina gitmelerini, orada kendilerine yardimci olunacagini, korkmamalari gerektigini soyleyin.
Sonra alana gelis amacinizi soyleyin, sizinle bir derdimiz yok deyin ve rahatsiz etmemelerini soyleyin.
Eger rahatsiz ederlerse Seyyid Abdulkadir Geylani Hz.leri ile zamanin kutbul aktabina seslenip cagiracaginizi soyleyin.
Alana girin.
Rahatsiz ederlerse
Kibleye karsi durun ve Seyyid Abdulkadir Geylani hazretlerine seslenip 3 adim kibleye/guneyeş dogru adim atin.
Tekrar alana girin.
Sikinti bittiyse argeye devam edin.
Korkmayin.
Bunlar korkanlari korkutur.
Sana bir yer isaretliyorum.
Derinlik 1.80 civari.
Normal bir dedektor burada sinyal almasi lazim. Hedefe ulasinca 1 kg. @Deli Fırat abimize gonder. Ben 100 kilodan vazgectim 99 kg razi oldum. Hala 1 kg.benden istiyor. Sen ver bende elinden kurtulup 99 kg.bozmayayim🤣🤣😍😍

Yuvarlak daire icine aldigim 2 kaya arasindaki malzemeyi alin.

Malzemeyi aldiktan tatili yapip geldikten sonra ikinci resimde kare icine aldigim amcayla alakali tekrar konusalim insallah.
Neden?
Ilk yerdeki mali alamazsan bunu hiç alamazsin, ne sen yorul nede beni yor 😁
Aleyküm selam ustam,anlaşıldı mesele malzemeyi aldıktan sonra tatilden önce zekat taksimi yapıyım kalanlada tatilmi olur başka ne olursa onu yaparım.RABBİM İLMINİZİ ARTTIRSIN,RABBİM RAZI OLSUN CAMİANIZDAN

R00T

Vip Üye
Bu konuda ilk fotoda bu nedir sorulmuş. Bu ana önemli mahzen giriş işaretidir.Yanlız bunu yapacak güce ve deneyime sahip olamayacagını düşünmekteyim.Yani baş edemezsin.Diğer fotoğraflarda ise kutsal bir seçilmiş mekan da mahzen mezar oda veya kasa olabilecek el değmemiş bakir alan gibi duruyor.Allah nasip etsin ne diyebiliriz başka.

Neorank

Kullanıcı
Bu konuda ilk fotoda bu nedir sorulmuş. Bu ana önemli mahzen giriş işaretidir.Yanlız bunu yapacak güce ve deneyime sahip olamayacagını düşünmekteyim.Yani baş edemezsin.Diğer fotoğraflarda ise kutsal bir seçilmiş mekan da mahzen mezar oda veya kasa olabilecek el değmemiş bakir alan gibi duruyor.Allah nasip etsin ne diyebiliriz başka.
Eywallah ustam,Amin RABBİM cümlemize nasip etsin