İsaretlerle dolu kaya | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

İsaretlerle dolu kaya

corlu59

Kullanıcı
Mazeretinden dolayı cevap veriyorum. Kayada işarete dair birşey göremedim. Muhtemelen siz yanlış görselleme açısına girdiğiniz için bize öyle gelmişte olabilir. Yinede size çevre doğrultusunda yardımcı olmaya çalışalım.
Akar suyunuzun yakını veya çevresi hangi ağaçlaara ev sahipliği yapıyor çam çınar ceviz dut incir? Akarsu kayalıklı bir yapıya mı sahip yolsa kum çakıl mı?
cam agacı yok burası daha onceden traklara ait bir yere yakın bır bolge. etrafta cınar agacları var kucuk bır akarsu var. yabani guller var. sarmasıklar var. 2 buyuk magaraya benzeyen yer var.
Bana bazi kardaslarimiz sen kaya falcisisin der. Ben kayalari severim. 😀

2nci fotodaki; Fındık hacminde oyuk mu bunlar sorumun cevabı EVET ise güzel bir yerdesin.
Ekli dosyayı görüntüle 32704
Ekli dosyayı görüntüle 32703
cok emin değilim bular lekemi yoksa oymamı..fotograflara bakarken gözüme carptı. aslında biz baska seyler aramaya gitmiştik karsımıza bu kaya cıktı

Kader25

Admin
cam agacı yok burası daha onceden traklara ait bir yere yakın bır bolge. etrafta cınar agacları var kucuk bır akarsu var. yabani guller var. sarmasıklar var. 2 buyuk magaraya benzeyen yer var.

cok emin değilim bular lekemi yoksa oymamı..fotograflara bakarken gözüme carptı. aslında biz baska seyler aramaya gitmiştik karsımıza bu kaya cıktı
Giderseniz teyit edin.
Fındık hacmindeki oyuk en kiymetli isaretlerden birisidir.

corlu59

Kullanıcı

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-07-23 at 19.35.49.jpeg
    WhatsApp Image 2024-07-23 at 19.35.49.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 7

Kader25

Admin
bu fotoda sizin soru işareti koydugunuz yerdeyım. ok yonunde iki adet resimde gorulen yer var. fakat buralarda cok işlem yapılmıs.
O kayada isaretledigim yerde fındık büyüklüğünde 2 adet oyma var mıydı yok muydu? Onemli olan husus buydu.

Kayayı kirdilarsa yapacak bir şey yok malesef.