Isim Koyamadığım Taş Ve Etrafında Diare Olan Sıralı Oymalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Isim Koyamadığım Taş Ve Etrafında Diare Olan Sıralı Oymalar

adrenalin68

Kullanıcı
Ustam butun resimlerin guzel lakin son resim mest etti senden tek ricam x ve v olan iki kayaya dokunma onlar sembolik kalsin lakin yanindaki kayalari at gitsin bir saatte bir metre assagida olursan bir saattede en tepeye cikarsin insallah
kardeşim ben bir iki yerde resimlerden x görüyorum heralde. sen x ve v yi bana bir göster hele. bir de bir saatte bir metre inersen dediğin yeri bi çiz.

A21MEDLi

Vip Üye
arazi hakkında üç şey sorayım,bunların sayesinde mezarlara çok yaklaşırsın
1- resimde görünen dere hilal gibimi?
2- ve orda kaynak su çeşme varmı ?su kurumuş olabilir ,fakat yatağı halla duruyormu?
3- veya dereye gelen eski patika yolu varmı?
yanii yaa; çeşme su arkı veya eski patika yol.bu ikisinden biri bu arazide olmalı.
sorularımın cevabını bulmak için,earth veya mapstan araziye bakabilirisin.

adrenalin68

Kullanıcı
arazi hakkında üç şey sorayım,bunların sayesinde mezarlara çok yaklaşırsın
1- resimde görünen dere hilal gibimi?
2- ve orda kaynak su çeşme varmı ?su kurumuş olabilir ,fakat yatağı halla duruyormu?
3- veya dereye gelen eski patika yolu varmı?
yanii yaa; çeşme su arkı veya eski patika yol.bu ikisinden biri bu arazide olmalı.
sorularımın cevabını bulmak için,earth veya mapstan araziye bakabilirisin.
evet, ustam hilali andırır. kaynak suyunu bilmiyorum. lakin burası çok sulu bir yer, yer altından da su çıkmakta. zaten araba çöktü kaldı, traktörle çektik. yalnız yer altından çıkan su, kaynak mı bilmiyorum. çünkü dağlık bir yere yakın ve baraj da var. patika yollar var, ama google earthten baktığımda işin içinden çıkamadım.

A21MEDLi

Vip Üye
resimdeki kanal ve oymaların arasını ölçtükten sonra derenin hilall yapan kısmın tam merkezine git.
ara mesafe ne kadar ise? 1cmx1m.veya 1cmx10mt olarak ilerle o düzlüğün bitimine denk geleceksin.yanii az meyilli yerde sıralı mezarları ara.

Üst Alt