ismim bilal | Define işaretleri ve anlamları

ismim bilal

xenon

Kullanıcı
1972 ikinci yılı karlı şubat ayında dünyaya gelmişim yüçe rabbimin izniyle bu ünlere 42 ye ulaşmışım kim derki...
1987 yılında uçaktan atlamaya başladım o zamanlarda bize deli derledi yıllar geçtide bu günlere geldik. Milli takım sporcuyum gıri pasaport ve yeşil pasaport sahibiyim 4 bir alemi gezen gören biriyim ve şuanda
meslegim turizim 20 yıldırda bu meslekle ugraşıyorum

saygılar hürmetler ustalarım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: ismim bilal

1972 ikinci yılı karlı şubat ayında dünyaya gelmişim yüçe rabbimin izniyle bu ünlere 42 ye ulaşmışım kim derki...
1987 yılında uçaktan atlamaya başladım o zamanlarda bize deli derledi yıllar geçtide bu günlere geldik. Milli takım sporcuyum gıri pasaport ve yeşil pasaport sahibiyim 4 bir alemi gezen gören biriyim ve şuanda
meslegim turizim 20 yıldırda bu meslekle ugraşıyorum

saygılar hürmetler ustalarım

saygılar bizden seni tanımak güzel... ;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

saygı ve sevgi bizden bilal kardeş.sen göklere tırmanmaya çok küçük yaşta başlamışsın. biz belki biraz gec başladık. şimdi ise yükseklik korkusu yaşıyoruz. sağlıcakla selametle.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Süpersin ustam
Ben 4. kattan aşağı bakmaya korkuyorum:(

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

eyvallah ustam tanıştıgımıza memnun oldum yakında nasipse yüz yüze tanışacagız .

xenon

Kullanıcı

üstatlarım her birinizi tanımak benim için çok güzel bir duygu bazı ustalarla görüşme fırsatım oldu bazı utalarımla ise yüz yüze tanışma fırsatım olacak allahın izni ile bir çogumuzla gıyaben tanışıyoruz fakat burdaki ortam çok farklı bir çok forumda ortamda yazılarım görüşlerim oluyor lakin burdaki gibi sıca ve içden degil buna inanın. forumdan tanıdıgım usta lar abiler arkadaşlar ile yüz yüze tanışmak ayrı bir zevk görsellik ve mutluluk verecek bizlere...

saygılar

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

organizeyi ben yapıyorum iki haftaya bir araya gelecegiz ustam.