Issızda Kalan Güney Batı Cepheli Mağara ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Issızda Kalan Güney Batı Cepheli Mağara ?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
GÜZEL KARDEŞİM BENİM YAŞIM 60 ÜSTÜ NEZAKET KURALLARINI AZ ÇOK İYİ BİLİRİM BU ŞEKİLDE BÜYÜK HARFLERLE YAZMAM SİZE KARŞI BİR KİN NEFRET KIZGINLIK İFADESİDE ASLA DEĞİLDİR İLK ÖNCE BUNU BİR BELİRTEYİM KÜÇÜK HARFLE YAZI YAZMAYI SEVMİYORUM SADECE....KUSURUMA BAKMA...........
@cantar abi
Biliyorum yaşınızı
Uyarıyı size değil
Konu sahibi @Nesibe ye yapmıştım
Göz rahatsızlığınız olabileceği düşüncesiyle sizi uyarmamıştım
Ama küçük yazmayı sevmiyorum derseniz
Ben keyfi olarak büyük harf kullandığınızı düşünürüm
Bilsem sizide uyarırdım :D

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Videoyu izledim güzel bir sunum olmuş.
Mezar olabilir dediginiz yer mezar degil. O yarık olan yere sakın giriyim filan demeyin. Bu odayı salt olarak ele alırsan hiç bir şey yok. Soyulmuş bir mezar odası. Ama içeride ufak çapta bir temizlik yapar ve boşluk uygulaması ile teste tabi tutarsan bir süpriz ile karsılaşabilirsin. Temizlik dediysem kırma yıkma filan degil, o toprak ve molozlardan bahsediyorum. Bu aynı zamanda kültür murası olan bu yerlerede bi nevi hizmettir. Müzeyede bildirirseniz , yoksa kayda alınır.
Örümcek ağınıda almayı unutma 6.14 :)
Selametle

cantar

Kullanıcı
bir şey dikkatimi çekti polimik yapmak için değil ama konuyu açan kardeşimde büyük harf yazmış.....demek insan bazen hata yapabiliyor ne demişler insan oğlu beşerdir şaşarda şaşırtırda........

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
küçük harfle yazayım bariiiiiii Ali Veli 44 den Ban yemektense dışlanmaksa atılmaksa ben burda kalayım..............:cool:(yüzüm)(kahkaha)
Seni banlayacak dışlayacak atacak kişi daha doğmadı abim benim
Evel Allah kardeşin burda
Kurban olur yoluna
Çok mu alttan aldım
Yalakalık yaptığım çok mu belli oldu
Amannn olsun
@cantar abime kurban olsun
bir şey dikkatimi çekti polimik yapmak için değil ama konuyu açan kardeşimde büyük harf yazmış.....demek insan bazen hata yapabiliyor ne demişler insan oğlu beşerdir şaşarda şaşırtırda........
@cantar abiii
@Lacivert24 @ikizceli @karanar @komana
Ve diğerlerinden sonra
Senide ağıma düşürdüm :)
Sen de kızmaya başladın :D
Abi kurbanın olam kızma
Takılıyorum :)
Fırca atmak istersen telefonum 24 saat açık :D
Ama ustalarım dikkat ettiniz mi
şaşırtırda........

İlk bulaşmamda tehtit ediyor cantar abi :D
Hani beni diğerleriyle karıştırma feleğini şaşırtırım diyor:(
Konu sahibi arkadaştan özür diliyorum
Konunuzu böldüğüm ve sulandırdığım için
Çok çok özür
Ne yapayım yerimde duramıyorum;)

Nesibe

Kullanıcı
şimdi açıkcası tam olarak ne yapılmalı anlayamadım resimler çizilmiş kabul ama ne yapmalıyız mağara içimi diışımı sizce ilk ele ne alınmalı nasıl bir çalışma uygulanmalı teşekkürler

Nesibe

Kullanıcı
bide arkadaşlar videoları detaylı izlerseniz bize yapıcanız yorumlar daha kaliteli olur hepinize teşekkürler

**seyyah**

Kullanıcı
videoyi seyretim güzel ter koloon dediğini yyerde küçü bir üst geçiş varr ben buranın gizli bir odasıı olduğunu düşünüyorum üst ttarafında oda var alta mezar var ama farklı kişiler olabilir kolonun üstünde kirişlerin yanında yukarıya çıkış var gibi diş cepein
resimleri yetersiz baca varmı yyookmu ancak yüksek piksel resi veya odanın yanında diş cepe duvarlarını çeksen daha faydalı olur.

cantar

Kullanıcı
Güzel kardeşim mağaranın içini temizlemişler tertemiz olmuş odanın birindeki mezarı yatak şeklinde olanı kırmışlar şimdi yan duvarları tabanı tavanı kalın bir kalasla yoklayın ses farklılıklarını dinleyin arka tarafta üstte altta bir başka oda varmı ? ...boş çıkmış olamaz o kadar emek harcanan bir yerde boş çıkması çok zor bir ihtimal benzeri bir kaç başka oda mezarın olabileceği bir yer bence..........konuyu uzatmanın faydası olmaz çalışmak lazım....

Üst Alt