Istavroz Acil Yardım ???? | Define işaretleri ve anlamları

Istavroz Acil Yardım ????

frzl61

Kullanıcı
Evin giriş kapısının sağ tarafının tam karşısı istavroz var . sağına yarım metre yukarı 1 metre üstünde duvara gömülü bir küp var ama ağzı açık istavrozun tam karşısında 5-7 metre karşısında büyük girişi kemerli bir ocak var ocağın Ateş yanan yerine vurunca boş sesi geliyor bir anlamı varmı yardım alabilirmiyim. Ev ya Ermeni ya da Rum evi resim yüklemeye çalıştım ama oldumu bilmiyorum istavroz işareti kabartma ve daire içine alınmış istavroz profil resmi

Son düzenleme:

Mirkut

Vip Üye
Sevgili kardesim oncelikle aramiza hosgeldin.
Sominenin bisluk gelen yerini degerli tesbiti yapabiliyorsaniz bu bir dedektorde olabilir varsa tasin arkasinda gosterebilir. Tabiki siz yinede dedektoru kendinizde test edin. ve bacanin ic kismilarinida kontrol edin herhangi bir isaret olabilir yada degerlide olabilir oralarida gerek makineyle gerek sallanan birtas varmi yokmu diye arastirmanizda fayda var. Ikinci bir husus burada mahsen olmali sirtinizi haca verdiginizde sol tarafta corba kasesi genisliginde yada daha kucuk oyuk varsa oyugun meyiline gore yada meyili yoksa hemen az karsisindan arastirma yapabilir giriside umarim yakalayabilirsiniz. Yardimci isareti hacin meyiline gore olabilecek yeri soyledim yaniliyorda olabilirim baska yerlerdede yardimci yon verici isaretler olabilir. Sominenin bosluk aldiginiz tasinda guzel bir matkap deligi yada kucuk bir hac yada farkli bir isaret varsa onlarida paylasirsaniz konunuz dahada acikliga kavusur. Selametle kalin INSALLAH c.c

KANAS_USTA

Vip Üye
küpün güneybatısında ne var?
doğu girişli bir ev midir bu?
avluda ocak varmı doğu duvarı mevcut mu?
ev girişinde yanda yarım boy dikili taş var mı?
incir ağacı 2 adet mevcut mu?
iki kapaklı eski dolap mevcut mu arkası kontrol edildi mi?
boyalı kaya varmı özellikle sarı?
bahçe ve bahçenin dar olan batı kösesi mevcut mu?
yamaç ta bir ev ise hemen yukarı tepede yamaçta yaşlı ağaç var mı?
kuyu ve yanında kiraz ağacı var mı?
asma üzüm deveği varmı?

yani demem o ki evi ve evin çevresini detaylı anlatmalısın

frzl61

Kullanıcı
küpün güneybatısında ne var?
doğu girişli bir ev midir bu?
avluda ocak varmı doğu duvarı mevcut mu?
ev girişinde yanda yarım boy dikili taş var mı?
incir ağacı 2 adet mevcut mu?
iki kapaklı eski dolap mevcut mu arkası kontrol edildi mi?
boyalı kaya varmı özellikle sarı?
bahçe ve bahçenin dar olan batı kösesi mevcut mu?
yamaç ta bir ev ise hemen yukarı tepede yamaçta yaşlı ağaç var mı?
kuyu ve yanında kiraz ağacı var mı?
asma üzüm deveği varmı?

yani demem o ki evi ve evin çevresini detaylı anlatmalısın

frzl61

Kullanıcı
1.5 saate detaylı resim atacağım inşallah çektiğim fotolar var ama mb yüksek diyip yollanmıyor .Doğusunda bir tane incir ağacı var avluda ocak var ama öyle küçük değil büyük bir ocak kapıdan girdiğinde tam karşıda evin taşlarından hariç büyük bir kare dikdörtgene benzeyen bir taş var 2 tane dolap var taştan ama söyle sanki lüks yakıp koymak için yada normal bişey koymak için 3 tane dolap var ocağın hemen dışarda sol tarafında birde erik ağacı var

frzl61

Kullanıcı
Sevgili kardesim oncelikle aramiza hosgeldin.
Sominenin bisluk gelen yerini degerli tesbiti yapabiliyorsaniz bu bir dedektorde olabilir varsa tasin arkasinda gosterebilir. Tabiki siz yinede dedektoru kendinizde test edin. ve bacanin ic kismilarinida kontrol edin herhangi bir isaret olabilir yada degerlide olabilir oralarida gerek makineyle gerek sallanan birtas varmi yokmu diye arastirmanizda fayda var. Ikinci bir husus burada mahsen olmali sirtinizi haca verdiginizde sol tarafta corba kasesi genisliginde yada daha kucuk oyuk varsa oyugun meyiline gore yada meyili yoksa hemen az karsisindan arastirma yapabilir giriside umarim yakalayabilirsiniz. Yardimci isareti hacin meyiline gore olabilecek yeri soyledim yaniliyorda olabilirim baska yerlerdede yardimci yon verici isaretler olabilir. Sominenin bosluk aldiginiz tasinda guzel bir matkap deligi yada kucuk bir hac yada farkli bir isaret varsa onlarida paylasirsaniz konunuz dahada acikliga kavusur. Selametle kalin INSALLAH c.c

frzl61

Kullanıcı
Ustam resim atamıyorum burdan özelden ulaşırsam daha net bilgi verebilirim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ustam resim atamıyorum burdan özelden ulaşırsam daha net bilgi verebilirim

gidip resim çeksenızde, yıne boyutu yuksek olacak, özelden bılgı vermek ıstesende yıne resım yollamak zorunda kalacaksın ki, yine resimlerin boyutu yuksek olacak.
sitemize resm yukleme işlemi yapamadıysanız,
dış bağlantı olan bu siteden resim yüklemeyi deneyebilirsiniz.

veya

frzl61

Kullanıcı
Ustam yok olmuyor yükleyemiyorum ocağın altını "Yasak Kelime" sarı parlayan çok ince bişeyler çıkıyor

Üst Alt