Istavroz Acil Yardım ???? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Istavroz Acil Yardım ????

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam yok olmuyor yükleyemiyorum ocağın altını "Yasak Kelime" sarı parlayan çok ince bişeyler çıkıyor
Hızlı resim yükleme gir dosya seç yüklendikten sonra kopyalama yapıştır yaparsan yazı yazma yerine kopyalama ve cevaplardan resim yüklenir

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

başardınız sayılır :)
düzenliyorum
OkrsRa.jpeg

kt2VBX.jpeg

esrarengiz2828

Kullanıcı
Mahsen girişli olma ihtimali yüksek bi eve benziyor şöminenin ustunde işaretler olması gerekiyor ama ya sıvanmış yada yok anlı kapatilmis gibi boşluk bakmakta çok yarar var çekiçle altta farklı taş varmı gözükmüyor

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frzl61

Kullanıcı
Ocağın bir metre altına gittik ama resimdeki değil Ateş yakılan yerin parça parça sim gibi bazen küçük demin ki parçalar gibi bişeyler çıkıyor valla Can'ımız cıktı inşallah sonu hayırdır :))

Mirkut

Vip Üye
Herhangi bir tesbit yaptinizmi degerli yada bosluk resbiti. Isaretli alanlarin resmini paylasirmisiniz

Deathless01

Kullanıcı
Evin giriş kapısının çerçevelerinde oyma süslemeler varmı? Bu eve yakın eski kilise yada eski kilise kalıntısı varmı? Bahcede kuyu varmı? Agzı kapatılmışta olabilir

frzl61

Kullanıcı
İşaretlenen yerin arkasına küçük bir dokunuş yaptık boşluk gibi görünüyor çıkan parçaları ne olduğunu çözemedik altın mı değil mi diye ona göre cihaz kurup bakacağız

Üst Alt