Istavroz oyma ve isaretler!

star21

Kullanıcı
Cevap: Istavroz oyma ve isaretler!

oda güzel... severim dobra olanı açık konuşanı çünkü böyle insanların içinde ne fitne olur nede fesatlık.. böyle daha iyi :)

İRON

Kullanıcı

s.a mubarek kardeşim.bu işaretleidğim resimde aşağının resmini çekebilrimisin yada biraz çalışma yapabilecekmisin.mezarların mevcut lakin çevre resimleri olmadığından kanıtlamak biraz zor lsa gerek.
yuvarlak içine laıp x ? işareti koyduğum yerler bi boşluk tesi uygulamanda fayda vardır.

İRON

Kullanıcı

----
mubarek enver kardeş bu çizdiğim tarzda herhangi bir yol yada dere veyahut patika yolu geçermi oaralardan.o kayada çok ince hesaplar gizlenmiş şekiller var biraz daha dikkatlice bakıp öle fotola.bir kaçını görüp işaretledim.inş sana bi katkım olmuştur.
şu kanalı arkadan çekme imkanın var mı acaba daha geriden yani.kayanın alt kısımlarını da çekeceksen çok iyi olur.en azından dibinide görmüş oluruz.kayada yuvarlak oymlar var bazıları tam oyma şeklini vermiş bazılarıda yarım hilal şeklinde kalmış.sana zahmet ordaki kayalarda bakarmısın var mı öle yarım hilal şeklide bi kaya yada kayalık.şimdlik bu kadar selametle kalınız...

İRON

Kullanıcı

bu tarzda bir yol yada dere var ise kıvrımların v yapan yada kavisli yerlerde yada dönemeçli yerlrde mezarların olabilir.şayet var ise öle yol yada dere çok dikkatlice incenlenmende fayda vardır senin için.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum!Yorumlarınız için teşekürler sayın arkadaşlar!fakir--baba kardeşim.öyle bir yolu bilemeyeceğim çünkü bu kaya bir köyün içindedir.illaki vardı yada vardır yanlız köyün içinde olacağından korkuyorum kardeşim.istavrozun yanında ufak yuvarlak bir oyma var bilemeyeceğim alakası varmı?ha çalışmak için kayanın etrafında yada çevresinde müsaitim tabiki.yanlız eski yolunu mağalesef sadece sorduğumda belki anlatan köylü olabilirse ne mutlu bana.diğer gülen arkadaşlara gelince lütfen yorumunuz varsa yazınız .bu işler gülmeyle olmaz diye zannediyorum yada anlatın niye güldüğünüzü bizde bilelim.cevabınız ne olursa olsun gülmem yanlız ne için güldüğünüzü anlarım ve düşünürüm.Kanas ustanın dediği gibi kayaların çoğu haritaya beğenziyor onları çözmek zor ve yada kolay olabilir.amaç sonuca ulaşmak.Saygılar ve teşekürler!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Komik cevaplar kuyu vsvs özellikle aga senin cevabın yeterlli kahkaha için "3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal (3.sü ne kadar dolu onuda söyle unuttun)" birde ne cıkacagını söyle :D ya arkadaş güldürmeyin cihaz gerek diyor çubuk diyor faso fiso:D:D:D hiç güleceğim yoktu

Sevgili mavikorku,
Foruma hosgeldiniz.

[W]forum kurallarini okuyunuz.ustalari rencide edici kirici kustürucu yorum yazmak forum kurallarina aykiridir.
Ozgun yorumunuzu yapmakta ozgurgusunuz.
Bu sekilde alayci yorum yapmaya devam ederseniz forum kurallari geregince ceza almaniza sebep olur[/W]

İyi forumlar

[W]alayci usluba destek olmaniz sizide ayni duruma iter.forum kurallarina uyunuz.[/W]

iyi forumlar

mavikorku

Yasaklı
Yasaklı

Sevgili mavikorku,
Foruma hosgeldiniz.

[W]forum kurallarini okuyunuz.ustalari rencide edici kirici kustürucu yorum yazmak forum kurallarina aykiridir.
Bu sekilde alayci yorum yapmaya devam ederseniz forum kurallari geregince ceza almaniza sebep olur[/W]

İyi forumlar

[W]alayci usluba destek olmaniz sizide ayni duruma iter.forum kurallarina uyunuz.[/W]

iyi forumlar

Hoş bulduk Teşekkürler. Yorum da alaycı bir tavır yok sadece gerçekleri söylüyorum. Aga bir yorum yapmış ve bende onun ne kadar yanlış olduğunu gösterdim Aga'nın rahatsız olduğunu sanmıyorum olay budur. Biraz dobra birisiyimdir o yüzden buradayken bunlar olur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Komik cevaplar kuyu vsvs özellikle aga senin cevabın yeterlli kahkaha için "3 den fazla mezar içinden biri dolu.birde idare edecek kadar mal (3.sü ne kadar dolu onuda söyle unuttun)" birde ne cıkacagını söyle :D ya arkadaş güldürmeyin cihaz gerek diyor çubuk diyor faso fiso:D:D:D hiç güleceğim yoktu

siz bu yorumda alaycı bir tavır oldugunu düşünmüyorsanız bunda bir yanılgı ıcersındesınız.yada mizah anlayşınız farklı.

bende dobra yazarım,ama yazarken gülüp eğlenmem.sizdende bunu rıca edıyorum.aga nın rahatsız olmaması benım rahatsız olmıycagım anlamına gelmez.bu tür yorumlardan uzak durunuz.gülüp eğlenmek yerine yanlış olan yeri belirtip doğrusunu yazarak yardımcı olabılırsınız.

ayrıca yonetıcı notu nu kullanmam yonetıcılere mahsustur.bu konudada duyarlı olmanızı rıca edıcem.

iyi forumlar dılerım.

mina

Yasaklı
Yasaklı

Sevgili mavikorku,
Foruma hosgeldiniz.

İyi forumlar

iyi forumlar
gülmektemı yasak bozkurt o senın anlayışın neye gülüp neye gülmeyecegime ben karar veririm bozkurt sen degil

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Kimseye gulmeyi yasaklayamayiz.bu haddim degil.
Ama sizin amacinizin farkli oldugu asikardir.
Sizi uyarmistim.ben bu forumda sadece yoneticiyim.
Bu sifatla bazi seylere karar verebiliyorum.

[w]6 ay cezali durumdasnz[/w]