Istavroz Ve Sunak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Istavroz Ve Sunak

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
arkadaşlarımızın düşüncelerine küçük bir iki ilave etmek gerekirse. ben emeğe deyecek kapasitede olduğunu, onun içinde yeterli ve bilinçli bir inceleme,yapılmasını tavsiye ediyorum.

arazi her ne kadar düz görünsede ,üste doğru yükseldiğini düşün üyorum.

görünmeyen üst kısmın fotosu varsa görülmeli. kaya bir kaç noktaya hitap ediyor.

leonidas35

Kullanıcı
Üstad larim taşın önünde ki ağacın dibinde olma ihtimali varmı cubuk değerli veriyo

leonidas35

Kullanıcı
Ayrıca son resimdeki caliliktan bulanık gözüken beyaz yer yigma kaya buraya yakin cok eskiden kilise olduğu soylenen yer var

leonidas35

Kullanıcı
Komana ustam 20 adim onunde cok buyuk yigma kayalar var ancak çubuklar 1-2 adim onunde calinin altinda değerli veriyo

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Komana ustam 20 adim onunde cok buyuk yigma kayalar var ancak çubuklar 1-2 adim onunde calinin altinda değerli veriyo
Kasteddigim buydu zaten 21 adım önemli bir done. Keske o kayalarında resmi olsaydı olay büyük oranda çözülürdü. Tabii hemen önü veya altıda ihtimal dahilinde.
Imkanın varsa öndeki kayalarda iyice bir araştırma ve resimleme yap. Özellikle kayalıkta işlem yapılmış bir nokta bulabilirsin. Burası kutsal bir alan birden fazla mezarda olabilir.

leonidas35

Kullanıcı
Komana ustam yakın yerde aynı işaret ten birtane daha varmış kirmislar ordada tas ile duvar ile taş arasında çubuklar değerli verdi yakinlarinda yıkık kilise olduğu soylenen yikinti var

leonidas35

Kullanıcı
Önündeki kayalar 2 metre ye yakin yükseklikte kayalara yakin yerde çalışma yapılmış ancak başarı elde edilememis çubuklar sadece bu işaretin hemen önünde ve diğer isaretli kaya ile taş duvar arasında değerli veriyor ayrica yakınlarında cok eski ve büyük zeytinagaci var ici oyuk yanginda zarar görmüş içine girdim tam içinde değerli verdi

leonidas35

Kullanıcı
Burada birçok yerde değerli verdi yaşlı bir amcamizin dediği yerde taş duvarın ustunde dahi değerli verdi nerede calisacagimizi şaşırdık

Üst Alt