işte benim köyüm | Define işaretleri ve anlamları

işte benim köyüm

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: işte benim köyüm

S.a. Sayın Ustam benim hayalimdeki bir yer çok güzel Paylaşımınız için teşekkür eder elinize sağlık derim
tam yaşanalıcak bir yer.
Saygılarımla.;)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Güzel paylaşım
Eline sağlık abi
Harika(alkış)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

köyde ne ararsan var nehir göl dag mubarek sanki kıbrısın beş parmakdagları tam yaşanacak yer birgün bizde görsek diyorum asiavcı ustam .(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

ASİAVCI

Kullanıcı

köyde ne ararsan var nehir göl dag mubarek sanki kıbrısın beş parmakdagları tam yaşanacak yer birgün bizde görsek diyorum asiavcı ustam .(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

haziranda yayla muhteşem olur bir organize yapalım 1 gece kalalım ne dersiniz bana uyar

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

sizinle yola çıkılır her yere gidilir yavan ekmek yenir bal kaymak olur yaylaya çadır kurulur soysoylanır boyboylanır kuş kuşlanır kaptırdım kendimi dedekorkut oldum sanki:D:D:D:D:D.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

asiavcı usta geçen sene bayramören ilçesine gelmiştim, bir yıkık kayadan kesme kiliseyi inceledim, papazın odası girişini tespit ettim ve öylece kaldı, birde aşağıda derede kütüklerden yapma bizim tabirimizle dal köprüyü inceledim, o kadar parayı niye harcayıp köprüyü yeniden inşa etmişler acaba diye etrafında dolandım, bir bit yeniği var o köprü ihalesinde, bayramören çok tarihi bir yerleşim yer. bu arada ankarada nerde çay ısmarlayacaktın, could you inform me your address please...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

misafir olarak bizde geliriz tabii elimizde boş olmaz

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

Valla iyi olur yaylanın tadı damağımda kalmıştı zaten asiavcı usta yaza ayarlayalım 1 değil 2 gece kalalım yav yer gerçekten görülmeğe değer muhteşem bi doğası var gerçekten. beni yaz asiavcı ustam(alkış)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

Valla iyi olur yaylanın tadı damağımda kalmıştı zaten asiavcı usta yaza ayarlayalım 1 değil 2 gece kalalım yav yer gerçekten görülmeğe değer muhteşem bi doğası var gerçekten. beni yaz asiavcı ustam(alkış)

arkada bir dag gözüküyor mubarek sanki beşparmak ustam asıl oraya gitmek lazım altın vuruş için .

Üst Alt