işte benim köyüm | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

işte benim köyüm

operatör

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: işte benim köyüm

sıra tepeleri ,bi değirmeni bide dedesi var. bi de karakuyusu

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

1 gece kalırsak gidemeyiz 2 gece kalaırsak gideriz ankara ustam:D:D

buraya gitmek için şartım var ikizceli ve divan ustam olmazsa gitmem birde bizin paraşütcü arkadaşımız var oda olacak paraşütüyle asiavcı ustam mangala yakacak ben çayları demleyecem karekukır ustam çadırları kuracak ekip tamam :D:D:D:D:D yoksa oynamam.

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

buraya gitmek için şartım var ikizceli ve divan ustam olmazsa gitmem birde bizin paraşütcü arkadaşımız var oda olacak paraşütüyle asiavcı ustam mangala yakacak ben çayları demleyecem karekukır ustam çadırları kuracak ekip tamam :D:D:D:D:D yoksa oynamam.
çay demlemeyi iyi benimsedin sen varya sen :D:D:Dtamam ankara ustam benden okey(alkış)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

asiabi,
sanırım videoda balık tuttuğumuz bir yeri gördüm,
bir köprüden geçtik,köprünün üzerinde resim çekilip arkasına geçtik,bir kaynak suyu vardı,
oradan geri dönüp villaya benzeyen evlerin yanından gectık,sola döndük yine bir köprüden geçtik,bu seferki küçük köprü idi,köprünün bir direğinde mobil baz istasyonu vardı,hemen önü geniş düzlük bir tarlaydı,piknik yapıp döndük ;)
çok güzel yerler mübarek.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

çadırı kurup , mangalı yakıp , çayıda demleyince haber edersiniz bizde yemeye geliriz koptum

Üst Alt