Kabartma Balik | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Balik

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
ustam su kaynağı kurumuş yani dere.balıkla dediğin 6.foto arasından kuru dere geçiyor.açılan mezar yok kesinlikle orayı biz temizledik.manastır olayı doğru olabilir aşağılarda çok büyük taşlar var kalıntılar şeklinde.dediğin yeri işaretlersen memnun olurum.birde sekiz tane küçük sıralı murç izi var dediğin 6.fotoda ama görünmüyor.bu izler beni asıl düşündüren.yorumunuzu bekliyorum.herkese teşekkürler.ayrıca buraya iki yüz metre uzaklıkta el işareti var ama çok tahrip olmuş.

FENERLi

Super Moderatör
ustam su kaynağı kurumuş yani dere.balıkla dediğin 6.foto arasından kuru dere geçiyor.açılan mezar yok kesinlikle orayı biz temizledik.manastır olayı doğru olabilir aşağılarda çok büyük taşlar var kalıntılar şeklinde.dediğin yeri işaretlersen memnun olurum.birde sekiz tane küçük sıralı murç izi var dediğin 6.fotoda ama görünmüyor.bu izler beni asıl düşündüren.yorumunuzu bekliyorum.herkese teşekkürler.ayrıca buraya iki yüz metre uzaklıkta el işareti var ama çok tahrip olmuş.
Burada hayırına kaynak yaptırılmış kişi önemlidir! Onun etrafındaki yerleri resimleyin mutlaka ve krokisini çizin nerede ne olduğunu daha net bulunur. El işareti nasıl eksik parmak ve sağ elmi? Onunda yakın çevre resimlerini atınız. Burada arama yaparken mutlaka su ile iniltili yerler gözden kaçmamalıdır.

grasviti

Kullanıcı
Bu kürü dediğin 25.30 adimmesafesi varmı bu kurumuş olan dere iki derenin birleştiği nokta varmi

GraSviTi

grasviti

Kullanıcı
Bu kuru dediğin dere balıkla mesafesi 25.30 adim mesafesi varmı bu derenin o kisimda iki dere birlesiyormu

GraSviTi

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
Ustam dere birleşmiyor ama mesafe on on beş metre kadar.yani balıkla dere arası en fazla diyelim.

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
Adım olarak dediğiniz ölçüyle aynı sayılır kısaca.

grasviti

Kullanıcı
Peki biraz daha aşağı kısımlarda birleşme noktası yokmu hic

GraSviTi

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
ustam 6.fotoda şüphelendiğim yer yazan ve bir arkadaşın papaz dediği büyük yerli kayanın tam yuvarlak içine aldığım yerde ama fotoda belli değil fakat kesinlikle insan eliyle yapılmış 8 tane murç izi var kayanın yan tarafına gizlenmiş şekildeler.