Kabartma Büyük Kafalı Yılan ???? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Büyük Kafalı Yılan ????

gurbetci

Kullanıcı
arkadasim ögle bir resim yüklemissin sitede herkez yilan ariyor bende dahil sakin bana darilma düzgün 4 veya 5 resim ceksen yüklesen cok daha güzel olurdu.sonucta sen yardim istiyon bilmiyom anlata bildimmi ? kolay gelsin

karadayi

Kullanıcı
dolal bir benzetmeye benzioyor
isartet isaret gibi olmali 10 arkadasta baksa ayni gurunmeli isaret
arkadasim ögle bir resim yüklemissin sitede herkez yilan ariyor bende dahil sakin bana darilma düzgün 4 veya 5 resim ceksen yüklesen cok daha güzel olurdu.sonucta sen yardim istiyon bilmiyom anlata bildimmi ? kolay gelsin
abim cokta gùzel anladim soylemek istedigini k.b yın ama elimde olan sadece bunlar...kıymetli vaktinizi aldigim icinde hakkınızı helal edin hepinizde :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ilk mesaja başka resim yüklemişim.
sevgili kardeşim, çizdiğim iki yere dikkatli bak. kardeşin görüntüyü biraz engellemiş olsada ,burada el işçiliği olduğu çok bariz. ama yılan olmadığında bir mutabık kalalım.
sağ tarafta yatan üzerinde oyması yine çok açık görülen yer.
bu iki noktada tespit becerisi gösteren odaların olduğunu görür. sağlıcakla.

fatih7979

Kullanıcı
BENZETME YAPIYORSUNUZ RESIMDE BISEY YOK KARDEŞ

lütfen büyük yazı tipi kullanmayalım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba,
Baska resim yk malesef elimde ama baska resim gerektigini düsünmüyorum cünkü yılan başî apaçık ortada...kenarlarinda da isaretler var.

bu foruma konu açtıgınız zaman bu ifadeleri bir kenara bırakmanız gerekir. sebebi şudur !
madem siz neyin gerekip neyin gerekmedıgını bılıyorsunuz, neden konu açıyorsunuz sorusu gelir.
eklemiş oldugunuz tek resme şahsım adına konusuyorum, gün boyu baksam ne yılan görürüm ne de anakonda,
resimlerin değişip yayıldıgını söyluyorsunuz, merak etmeyin,resmin üzerine gelince resim orjinal halini alıyor.
ozaman dahi ben yılan falan göremedim.

ve ersan ustanın dediği gbi, işaret dediğin biraz olsun belirgin olur. farklı resim istemekteki kasıt, sizin içindir,belki yanılıyor olabilirsiniz ve gereksiz yorulmayın dıye,netleştirmek içindir.
anlayısınız ıcın tesekkur ederız.

karadayi

Kullanıcı

ilk mesaja başka resim yüklemişim.
sevgili kardeşim, çizdiğim iki yere dikkatli bak. kardeşin görüntüyü biraz engellemiş olsada ,burada el işçiliği olduğu çok bariz. ama yılan olmadığında bir mutabık kalalım.
sağ tarafta yatan üzerinde oyması yine çok açık görülen yer.
bu iki noktada tespit becerisi gösteren odaların olduğunu görür. sağlıcakla.
Abim nasıl görmezsiniz koskoca yîlan başını hayret :) o kadar insan mesaj yazdı yok diye demekki yok :) haklı olabilirsinz sonucta siz ustasınız ben acemi :) selametle

BAYBURTLU

Kullanıcı
saygıdeğer karadayı kardeşim kusuruma bakmazsın inşallah lakin sabahtan belli acaba birşeyler yazayımmı yazmayayımmı kararsız kaldım baktım olmuyor sayın kardeşim sen burdaki ustalaramıza samanlıkta iğne aratıyorsun ayrıca elinde pombayla gelmişssin pimini çekmiş vermişssin ustalarımızın eline kusura bakma kardeş burda kimse müneccim değil hemen her dediğin olsun ayrıca ilk konu
Ben gördùm siz ustalar nasıl göremediniz inanın hayret ettim
hayret edecek bir durum yok kardeşim burda ki ustalarımı parmakla gösterilecek insanlar sen tek foto oda yarı belirli yarı belirsiz birde kalk deki ustalarım ALLAH sizlerden razı olsun bu şekilde bi fotoya yorum yaptınız hatam varsa kusuruma bakma kardeş saygılarımla...

Üst Alt