Kabartma Semboll... | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Semboll...

cassabalee

Kullanıcı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

resim çıkmamıştı böyle oldu.

Daha öncede buna benzer bişey paylaşılmıştı bunlar genelde şehrin yakınlarında o kenti yöneten yöneticilerin mühürleri oluyor roma dönemine ait bir sembol bazende general ordu komutanlarınada ait olabiliyor ama devlete ait resmiliği olan bir semboldür tabi bu yöneticinin mezarınada yapılmış olabilir

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sizi gidi tavuk düşmanları siziiii...
şimdide tevfik ustamla bir olup başladınız tavuk gibi ortalığı eşelemeye... dostum arkadaşımızında ifade ettiği gibi üzerinde durulması gereken önemli bir bulgu lakin resimlerin yetersiz olduğu gibi nasıl bir yerde olduğu konusundada bilgilendirme yapmamışsın haliyle ustalarımızda yorum yapamıyorlar biraz resim ve bilgi lütfen...

TEVFiK

Vip Üye
Sizi gidi tavuk düşmanları siziiii...
şimdide tevfik ustamla bir olup başladınız tavuk gibi ortalığı eşelemeye..:D :D :D :D .. dostum arkadaşımızında ifade ettiği gibi üzerinde durulması gereken önemli bir bulgu lakin resimlerin yetersiz olduğu gibi nasıl bir yerde olduğu konusundada bilgilendirme yapmamışsın haliyle ustalarımızda yorum yapamıyorlar biraz resim ve bilgi lütfen...
ben yokum ;) sayın ustam ben ne yazıkki artıkım tavuk gibi eşelenmiyorum :D ben işimi büyüttüm artıkım ;) çok yakında sizlere görsel amaçlı bir şeyler sunabilirim.:cool: Saygılar.:rolleyes:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
ben yokum ;) sayın ustam ben ne yazıkki artıkım tavuk gibi eşelenmiyorum :D ben işimi büyüttüm artıkım ;) çok yakında sizlere görsel amaçlı bir şeyler sunabilirim.:cool: Saygılar.:rolleyes:

İnşAllah ustam.. sende aliveli gibi kargayı bıldırcın diye yutturmazsın bizlere...;)

TEVFiK

Vip Üye
İnşAllah ustam.. sende aliveli gibi kargayı bıldırcın diye yutturmazsın bizlere...;)
Vallahi ben bilemem ama kimseyide kandıramam ben görseli sundummu O' really görseldir ;).ama ben sayın Aliveli ustam gibi kargayı bıldırcın sanmamda bıldırcını karga sanabilirim.:DSaygılarımla.