Kabartma Üçgen | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Üçgen

ertug

Kullanıcı
arkadaşlar görüş ve düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum saygılar

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
ben doğal olduğu kanatindeyim bu şekilde bir kabartma
işaret görmedim bakalım ustalar neder.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Harita olabilir.
Etrafta bu taştaki şekillere benzer daha çok üçgen cıkıntıya benzeyen coğrafi oluşum olabilir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
ertuğ usta hiçbir üçgeen yoktur ki onlarca yüzlerce metreyi anlatsın. ne arıyorsan 10 metre ve daha yakınında ara. o 10 metrede ne olduğunu sandınsa da emin ol, çünkü çubuklar burada seni yanıltmazlar. o gülle gibi ağır çubuklarınız bile burada kıpırdarlar ustaaa :D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yapılış itibari ile benziyor ama üçgen olarak adlandırılacak bulgu değil. birde böyle bakalım,

sevgili ertuğ önünde boşluğunu vermezse ayıp ederdi. merakım,aldığın boşluğun çapı ve şeklidir.
ayrıca arka düşük kısımdan bir başlangıç vermiyormu,

cantar

Vip Üye

kuş veya yılan gözünü dahi yapmışlar ama daha çok ölü kuş gibi duruyor mezar işareti sivri tarafın olduğu yerde boşluk ara....ayaklarını bastığın yerin arkasında....

Son düzenleme:

ertug

Kullanıcı
ertuğ usta hiçbir üçgeen yoktur ki onlarca yüzlerce metreyi anlatsın. ne arıyorsan 10 metre ve daha yakınında ara. o 10 metrede ne olduğunu sandınsa da emin ol, çünkü çubuklar burada seni yanıltmazlar. o gülle gibi ağır çubuklarınız bile burada kıpırdarlar ustaaa :D
harbici kardeşim söylediklerinde haklısın çubuklar bulunduğu yerde boşluk veriyor hafızan kuvvetli çubukları bile unutmamışsın gençliğin gözünü seveyim bizim yaşlara gelince çorapları ters giyme çünkü bazen ben ters giyiyorum işlerde ters gidiyor (kahkaha) saygılar

ertug

Kullanıcı
yapılış itibari ile benziyor ama üçgen olarak adlandırılacak bulgu değil. birde böyle bakalım,

sevgili ertuğ önünde boşluğunu vermezse ayıp ederdi. merakım,aldığın boşluğun çapı ve şeklidir.
ayrıca arka düşük kısımdan bir başlangıç vermiyormu,
[/QUOT ikizceli ustam tunel taşın bitiminden başlıyor dikkat edersen giriş oymasını vermiş ön tarafta yaklaşık 3e 3 boşluk veriyor dostum sağlık sıhhatin nasıl bize bundan sonra sağlık sıhhat lazım kendine iyi bak saygılar