Kabartma Yuvarlak Ve Üstünde Kabarma Üçgen | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kabartma Yuvarlak Ve Üstünde Kabarma Üçgen

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konuya yorum yazmamıştım. lakin ustalarımız olası ihtimalin birini belirtmişler. yazmama nedenim,ustalarımızın tahmini doğrultusunda işlem yapmanın zor olmasıdır. ayni tarz bir yerin altında 8 metre derinliğinde bir kuyu tespit etmiştim. paralellik arz ediyorsa, bunun doğruluğunu nasıl belirleyebilirsiniz. bu imkanınız varmı. birde kuyu türü yerlerde işçilik ağır ve riskli olur. anlatmak istediğim,önce tespit edilmeli sonra resmi izinle özgürce ve gerekli alet edevatla devam edilmeli. yoksa sıkıntıya mahal verebilir. sağlıcakla.

blutx

Kullanıcı
Sunu arka planda kalsın bekleyebilir, fakat bu kare veya diktörtgen oymalara yogunlaşmak daha mantıklı zemin altı oda mezar anlamı taşır benim düşüncem,ustalar aytınlatsın...
Y41OXD.jpg

grasviti

Kullanıcı
Comana ustam katılıyorum yuvarlağın altı mezar gibi gözüküyor veya o kapağın altı bir tunele gidebilir. Kaya oymanin bulunduğu toprak zeminin altındadır. Bu toprak zeminin altında oda veya kaya içerisinde bulunmaktadır. Eğer çizim yapıldığı alan bir kayalık alanda ise oda mezarı bulunmaktadır. Ayrica Yatay kare oymalarda mezar çoğunlukla kayacın kuzey girişine yapılmış ve horasan ile kapatılmıştır.ustam araştırmanın iyi yap ustalarım kulak ver

grasviti

Efsanem51

Kullanıcı
Ustaların değerli görüşleriniz için çok teşekkür ediyorum inşallah yakın zamanda uzaktan net bir foto çekip yukleyecegim bizler bu işlerde acemiyik fakat böyle siz değerli ustaların goruslerini okuyarak sizlerden tecrübe edinerek insallah bu işte kendimizi geliştirecegiz

Üst Alt