Kablumbağa işareti mi ? | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kablumbağa işareti mi ?

TRUVA

Admin
Sarı renk ağaçların içini kontrol et resimde görünmüyor ınceleyip resimle

Son düzenleme:

Defineci67

Kullanıcı
Sarı renk ağaçların içini kontrol et resimde görünmüyor ınceleyip resimle
Hocam diğer açtığım konuda ki Kaya bu. Yeni keşfettik de .tam bu daire içinde olanyerin altında 15 cm lik oyma var yan tarafta derinde bunun anlamı ne olabilir. Hemde oyma gayet nizami ve düzgün

TRUVA

Admin
hedef bölgesindemi bu kaya 3 nolu taraftamı? resimleri karıştırmayalım. yanlış yönlendirmeyeyim. Ben yaşlıyım :)

Son düzenleme:

Defineci67

Kullanıcı
hedef bölgesindemi bu kaya 3 nolu taraftamı? resimleri karıştırmayalım. yanlış yönlendirmeyeyim. Ben yaşlıyım :)
Hocam bu kayada kanal karşıya kadar geçiyor ve kanalın bitiminde 15 cm çapında kavanoz girecek kadar oyma var bunun anlamı nedir. Bu üçgen ve kanal el yapımı gibi geldi bana

Ekli dosyalar

• F1D0C950-68A8-4816-9C93-644C234284D1.jpeg
    F1D0C950-68A8-4816-9C93-644C234284D1.jpeg
    139 KB · Görüntüleme: 8

TRUVA

Admin
orada diğer kayalar gibi benzer bir kaya yoksa bu kaya olabilir. Hedef dedim nokta demedim. Diğerlerine bak hedefin yanında buda hedefin yanında olacak tam üzerinde olmayacak. Ayrıca hedef noktalardaki alanda dikdörtgen boşluk tespiti yap ki mezarın tam yerini bulmalısın.Sağında olur solunda olur belli olmaz sonuçta resimden bakıyoruz.tam çizemeyiz değilmi.Diğer işaret ettiğim kayalardada belki görmemişsindir toprak altında kalmıştır. oyma olacak. Mezar boşluklarını tespit ettikten sonra güney batı yönlerinden girişi olacak hepsinin

Son düzenleme:

Defineci67

Kullanıcı
orada diğer kayalar gibi benzer bir kaya yoksa bu kaya olabilir. Hedef dedim nokta demedim. Diğerlerine bak hedefin yanında buda hedefin yanında olacak tam üzerinde olmayacak. Ayrıca hedef noktalardaki alanda dikdörtgen boşluk tespiti yap ki mezarın tam yerini bulmalısın.Sağında olur solunda olur belli olmaz sonuçta resimden bakıyoruz.tam çizemeyiz değilmi.Diğer işaret ettiğim kayalardada belki görmemişsindir toprak altında kalmıştır. oyma olacak. Mezar boşluklarını tespit ettikten sonra güney batı yönlerinden girişi olacak hepsinin
Hocam sözünüze itimat ediyorum. Dediğiniz gibi ya toprak altında kaldı ya da arazi sahibi atmış da olabilir veya toprak kayması. Hocam şimdi attığım fotoğraf beni daha çok cezbetti Kaya daki yarık varya oradaki çentik te bu çizim yaptığım oymayı gösteriyor.

TRUVA

Admin
Hocam sözünüze itimat ediyorum. Dediğiniz gibi ya toprak altında kaldı ya da arazi sahibi atmış da olabilir veya toprak kayması. Hocam şimdi attığım fotoğraf beni daha çok cezbetti Kaya daki yarık varya oradaki çentik te bu çizim yaptığım oymayı gösteriyor.
Oyma mezarı yanında bulunan çentik kanalda yönünü gösterir diyelim. senin yapman gereken tek şey hedef dediğim alanda dikdötgen boşluk almandır.alınca işaretle bütünlüğü sağlamış oluruz. Yalnız ağaçlık yerdeki alanı merak ediyorum. orada kayalar varmı. iyi incele. mezar boşluklarını tespit edince sana başka bir şey söyleycem önce boşlukları bir bul.