Kadeh Ve Oyuklar

cado

Kullanıcı
Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım.Orta dereceli bilgi sahibi olarak define ile ilgilenmekteyim.Sizlerle yeni çektiğim fotoğraflarımı paylaşmak istiyorum.İlk defa kadeh işaretine denk geldim.Dolayısı ile bölgeyi çok araştırmama rağmen işaretler konusunda tam bir çözümlemeye ulaşamadım.Görüşleriniz benim içi değerlidir.Değerlendirmelerinizi rica ediyorum.
Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• Toplam.jpg
    Toplam.jpg
    857.8 KB · Görüntüleme: 35

yoksul

Kullanıcı
öncelikle hoş geldin ,farklı olduğun belli kardeşim çünkü bu şekilde bu güne kadar fotoğraf yükleyen olmamıştı bir ilksin maşallah.Bana kadeh bulmak nasip olmamıştı öyle sanıyorum ki kadehin tarihi çok eski değildir .fotoğraflardan pek anlayamadım ama senin kadeh tersinden bakınca testi veya küp olmasın bir de öyle bakıver

cado

Kullanıcı
Kadeh işareti çok değerlidir kutsal kase olarak geçer sen resimle inşallah
öncelikle hoş geldin ,farklı olduğun belli kardeşim çünkü bu şekilde bu güne kadar fotoğraf yükleyen olmamıştı bir ilksin maşallah.Bana kadeh bulmak nasip olmamıştı öyle sanıyorum ki kadehin tarihi çok eski değildir .fotoğraflardan pek anlayamadım ama senin kadeh tersinden bakınca testi veya küp olmasın bir de öyle bakıver
Hoşbulduk.Çok teşekkür ederim.Ben figürü kadeh olarak nitelendirdim ama ayna diyen de var,dediğiniz gibi testi diyende var.Bölge eski bir bölge.2000 yıllık civarı geçmişe sahip.Zaten yerde entersan bir yer.Ben pazartesi detaylı bir çekim yapacağım.Saygılarımla.

cado

Kullanıcı
Birde birsey soracağım.Neden bu zamana kadar bu şekilde fotoğraf yükleyen olmadı dediniz.

yoksul

Kullanıcı
senin fotolar gibi yani nar tanesi gibi toplu fotoğraf pak göremiyoruz ,Yoksa bir ben de mi o şekile çıkmış

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Sigara paketi olan resim Anahtarı andırıyor,oradaki kayaları ve çevresini gösteren tek resim varmı uzaktan çekim, bulundukları yer önemli

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
KNWI8T.jpg
Ben kadehe benzetemedim birbirine geçişli zemin altı mezar olmalı kolay gelsin
Ustam a katılıyorum tünel ile birbirine geçişli mezarlardan bahsediyor,girişini ekliyeceğin resimden yardımcı olabiliriz(uzak çekim)