Kadın Göğsü 2 Tane Oyma Ustalardan Acil Yorum Bekliyorum | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kadın Göğsü 2 Tane Oyma Ustalardan Acil Yorum Bekliyorum

ersan

Vip Üye
Efsanem51--ustam 2 mt etrafina dikatli bir bak orda siyah halka icine aldin yerler ekiz gunes isareti neden desrsen isaretler kabartma ve ordaki taslar horasanlan yapistirilma oraya uzaklarda arama bosluk olan yeri yer bos deyil

ergenekon60

Kullanıcı
kadın göğsü benim bilgi tecrübeme göre su gözelerini temsil eder işaretlerin baktığı taraf veya yakın çevrede su gözesini bulman lazım gözenin en fazla on adım çevresinde paralı mezar bulabilirsin bazen sadece gömüde çıkabilir ....saygılar herkese

Efsanem51

Kullanıcı
kadın göğsü benim bilgi tecrübeme göre su gözelerini temsil eder işaretlerin baktığı taraf veya yakın çevrede su gözesini bulman lazım gözenin en fazla on adım çevresinde paralı mezar bulabilirsin bazen sadece gömüde çıkabilir ....saygılar herkese
Dostum hemen 2 metre karşısında Çeşme var bu kabartma göğüsun 6 metre karşısında kilise var kilise taşının da arka kısmında oyma Vat en son attığım resim

Efsanem51

Kullanıcı
Efsanem51--ustam 2 mt etrafina dikatli bir bak orda siyah halka icine aldin yerler ekiz gunes isareti neden desrsen isaretler kabartma ve ordaki taslar horasanlan yapistirilma oraya uzaklarda arama bosluk olan yeri yer bos deyil
Ustam sana zahmet resim üzerinden gösterir misin tam detaylı olarak sana zahmet

Efsanem51

Kullanıcı

Bu resmin karşısında kabartma göğüs işareti bu taşın arkasında ise iki oyma var

Efsanem51

Kullanıcı
O resimde görünen taşın arka kısmında ustam

Efsanem51

Kullanıcı
Boş derken is çıkmaz mi diyorsun

Üst Alt