Kalenin Uydu Guruntusu | Define işaretleri ve anlamları

Kalenin Uydu Guruntusu

ersan

Vip Üye
ustalarim bu yukledim resim burda bana 50 kilometre yakin bir ticaret icin kulanilmis kalenin mahzen guruntusu buraya nerde sol alt kusede kirmizi icine aldim yerden cikan bu ayi resmi .
buraya arkadaslarlan bastan baktik sonra bu yere cubuk cekmeye gitik bana tam orda dolgu verdi cubuklar ve tam benim cubuklar;lan bu yer bitki nokta deim yerde artik cubukl;ar dolgu hareketini yapmayi biraktilar ve 2 gun unce de bu resim geldi ayi resmi 1,5 mt derinden cikmis saten az bir dikatli bakildimi ayi asaya vakiyor ve tam bakti yerde de beli oilyorki derin oyma ,,,v,,isareti oldunu .

cassabalee

Kullanıcı
evet dostum ama programin ayarlari bozuk oldundan dol;ayi cok atma veriyor onustan aldin guruntuyu cubuklan cok dikatli incelemek lazim
ben çıpık kullanamadığım için garmin ile noktalayabiliyorum gerçi oda 1.30 cm.atma yapıyor ama bende 2 şer m.geri,ileri,sağ,sol ön ve arkasından genişletiyorum ve tam 12

Nasıl ama beğnedinmi Dostum

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye
ben çıpık kullanamadığım için garmin ile noktalayabiliyorum gerçi oda 1.30 cm.atma yapıyor ama bende 2 şer m.geri,ileri,sağ,sol ön ve arkasından genişletiyorum ve tam 12

Nasıl ama beğnedinmi Dostum
ustam sindik ben benim baktim yerlerin resimlerini koymeyem super guruntiler bende de var gps--ustam ama bende 3 mt dayma hep kuzeye atiyor onustan saten cubuk etiyor bana sade guruntuyu gurem bana o etiyor .:D

cassabalee

Kullanıcı
ustam sindik ben benim baktim yerlerin resimlerini koymeyem super guruntiler bende de var gps--ustam ama bende 3 mt dayma hep kuzeye atiyor onustan saten cubuk etiyor bana sade guruntuyu gurem bana o etiyor .:D
beğendiğin için teşekkür ederim ama bende sizin görüntüleri çok merak ettim

cassabalee

Kullanıcı

bu Asıl görünen yer
alttaki isede görünen yerin altıdır.:D nasıl ama dostum.yanlız bura gözünüzün görmüş olduğu koskoca bu alan çok büyük yerleşim yeri imiş çok odalar var ama bazı odalarda ise sarışınlar bulunmakta yatıyorlar benimde bir dua okuyasım geldi

Son düzenleme:
Üst Alt