Kalenin Uydu Guruntusu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kalenin Uydu Guruntusu

ersan

Vip Üye
ersan dostum uydudanda faydalanmaya başlamışsın hayırlı olsun ama yinede çubuğa muhtaçsın gördüğüm kadarı ile...
evet abi saten cubugu kulanamayan arkadaslar elinde program olsada bir sonuca varamazlar onustan da kimse inanmiyor programa
abii cubukta cook buyyuk gelistirmeler yaptim

cassabalee

Kullanıcı
evet abi saten cubugu kulanamayan arkadaslar elinde program olsada bir sonuca varamazlar onustan da kimse inanmiyor programa
abii cubukta cook buyyuk gelistirmeler yaptim
Evet ben sizin kadar çıpık işinden anlamasam bile senelerdir bu iş ile uğraşan tanıdığım kişiler var fakat bazıları burada boşluk var demsiyle bazılarıda burada hiç bir şey yok diyenlerde oldu şimdi ben bu görüntü olan yeri tam koordinatdan çok geniş bir şekilde bakıp neyin ne kadar doğru veya yanlış olduğu O zaman çıkacak derim tabii bu aradada beninde kaybım ne olur sadece günüm,ve yapacak olduğum masraflardır.bu aradada sizin çok büyük gelişmeler dediğiniz nasıl bişeyse size zahmet anlatın bende burada onuda deniyeyim

ZİRVE

Kullanıcı
ersan ustam sarı halka ve kırmızı okla işsretlenen yerin .uydulu.tan okun arkasında bi ormanlık alan var yukarıya doğru yol çıkıyor. o araziyi hiç inceledinmi.şimdikiişaretli yerin gibi o da v yapıyor.

TEVFiK

Vip Üye
ustam bnasetin yer benim yerim deyil onustan bir sey deyemem sana
(beğendim)
:D:D:D:D:D:D Merhaba Sayın Ustam Merhaba.:D bu alanda çok geniş oturum alanı varmış bu görülen dağ komple tarandı ;) Saygılar.:p

Sayın Ustam Sizin bu kale işi ne oldu.?

Son düzenleme:

alize33

Kullanıcı
ustam bnasetin yer benim yerim deyil onustan bir sey deyemem sana
ersan usta bana da yardımcı olurmusunuz, sizi biliyorum ve cok itimat ediyorum; bu uydu olayında yardımcı olursanız cook minnettar oluruz. ekipman ve ekibimiz var, sağlam çubuk.u da hazır. cevabınızı bekliyorum

ersan

Vip Üye
S.a. Sayın Ustam ne yazıkki Bende Anlamadım.:D :D :D İnşallah hayırlısı ile bakılacak tabii havalarda müsade ederse.:confused:
abi en kolay tam program calisiyor mu deye urenme yolu yapiyorsun er metalden3 mt araylan bir deneme yeri ve 3 gun sonra oraya bakiyorsun ama hepsi de 1 mt derinde olacak ben uyle yaptim abi er sey tam yerli yerince gurunuyor

Üst Alt