Kalp Işareti Ve Kaplumbağa | Define işaretleri ve anlamları

Kalp Işareti Ve Kaplumbağa

pınarım

Kullanıcı
bunun bir kaplumbağa olduğunu düşünüyorum

pınarım

Kullanıcı
kusura bakmayın sitede yeniyim fotoğraf yüklemeyi zor yaptım burasıda kaplumbağanın kafasının baktığı yer

pınarım

Kullanıcı
burasıda 2. Resmin sağdan görünüşü orada bir kalp işareti var ve görünen ağaç ahlat ağacı yorumlarsanız sevinirim saygılar

karanar

Kullanıcı
öncelikle hoşgeldiniz. birinci resim daha çok bir deveye benziyor. benziyor diyorum çünki çok kötü resimlenmiş. ama yine de özellkle boynunda murç ve keski izleri belli oluyor. son resimde ki yığma düzenine bakarsanız. sanırım orada bir kaya mezarı bulabilirsiniz. sanırım diyorum çünkü işaretler görünmüyor son resimde bir kalp gördüm ama emin değilim doğal olabilir. yakın çekim lazım.saygılar

madhunter

Kullanıcı
baktığı istikametteki kayalarda yeni bir işaret arayın.dikkatli incelenmesi gerekiyor.herhangi bir oda kapağı yada mağara girişi aranmalı.
aslında bunları yapmadan evvel her zaman dediğimiz gibi çubuklarlada yoklanmalı.
son fotoğrafınızdada kalp göremedim...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Hepsinin baktığı gösterdiği yerde ustaların dediği gibi kaya mezarı sağ kısım kontrol edilmeli diye düşünüyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yeni olmanıza rağmen,mantıklı bir yaklaşım gösteriyorsunuz.
arkadaşlarımıza ilaveten, yeriniz bulgularından işçiliğine kadar 10 numara.

yattığı kısımın, alttan işaretlediğim yerinden yatay çizdiğim şekilde boşluk sistemiyle giriş bulunur.

erdem ustamıza ileveten öneminine binaen....
özetlersek;
olduğu ve baktığı son bölümde ,odaları var. bilmeniz adına yorumluyorum. yalnız,devlet işi. şahıslar üstü bir konumda. işçiliğini asla tavsiye etmem. benim şirketim var taş ocağı vs.olarak çalışabilirim derseniz amenna derim.
daha mutevazi bulgular temennisiyle .sağlıcakla.

Üst Alt