Kalp Ve Üçgen..görsel.. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kalp Ve Üçgen..görsel..

karanar

Kullanıcı
Lacivert Ağabey erzincanda daha kara üzümler olmamış:D:eek:

Daha dün geldim erzurumdan aşkaleye 9 km kala tünele gelmeden sağ tarafta dere içerisi aşkalenin karşısı tercanın karşısı hidro elektrik santralının üstü vsvsvs..
yok ustalar sizden korkulur. bütün karadenizi 5 günde sahilden gezdim de gördüğüm iki sunu çanağı, bir murç izi. maaşaallah veni vidi usta; birr dereye üç nokta verdi. :)

SEVALİ

Kullanıcı
yok ustalar sizden korkulur. bütün karadenizi 5 günde sahilden gezdim de gördüğüm iki sunu çanağı, bir murç izi. maaşaallah veni vidi usta; birr dereye üç nokta verdi. :)
Karanar ustam bölge o kadar güzelki muhteşem bunlar sadece bir kaçı malum otobüs yolculuğunda durdurup ayrıntılı resimleme yapamıyorsun daha resimleyemediğim ne ihtişamlı yerler mevcut Lacivert Ağabey daha iyi bilir .

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
muhterem hocam güzel ve anlamlı bir çekim.keyifle izledim. kaderine terk edilmişliği ilgisizliğide içimi burkmadı değil. bu videoyu bakanlığa göndermek acaba bir kazanım sağlarmı diye de düşünmedim değil.
manastırların bölgesi ,diğer kiliselere oranla çok daha fazla öneme sahiptir ama...
gönlünüze sağlık.

Hakikaten insanın içi burkuluyor ama neylersin sadece sit alanı olarak ilan edildi öylece kala kaldı daha önce tünellerin mezarların mahzenlerin yerlerini tespit etmiştim iki tane oda varki tıklım tıklım dolu ta girişine kadar ama sit alanı olunca öylece kaldı büyüklerimiz ne karar verirler ne yaparlar Allah cc. bilir sağlık ve sıhhat dileklerimle...

SEVALİ

Kullanıcı
pop
Hakikaten insanın içi burkuluyor ama neylersin sadece sit alanı olarak ilan edildi öylece kala kaldı daha önce tünellerin mezarların mahzenlerin yerlerini tespit etmiştim iki tane oda varki tıklım tıklım dolu ta girişine kadar ama sit alanı olunca öylece kaldı büyüklerimiz ne karar verirler ne yaparlar Allah cc. bilir sağlık ve sıhhat dileklerimle...

Ağabey çok haklısınız büyüklerimiz daima bir kararlar verir fakat bizlerin anlaması çok zor anlayamıyoruz iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Allaha emanet olunuz...

karanar

Kullanıcı
Karanar ustam bölge o kadar güzelki muhteşem bunlar sadece bir kaçı malum otobüs yolculuğunda durdurup ayrıntılı resimleme yapamıyorsun daha resimleyemediğim ne ihtişamlı yerler mevcut Lacivert Ağabey daha iyi bilir .
olsun ustam maşallah. bizimki inceden kıskançlık işte. Allah c.c. kolaylık versin inşaallah.

Üst Alt