Kama Ve Kartal Kes Kartalı Al Malı Açıklama Yaparmısınız | Define işaretleri ve anlamları

Kama Ve Kartal Kes Kartalı Al Malı Açıklama Yaparmısınız

kemal17

Kullanıcı
geçen bu ağaç resmini atmıştım sizlere ustalarım bakın ne çıktı negatif fotosunu çekince benmi yanılıyorum acaba
20161123152232.jpg
20161123152259.jpg
20161123152315.jpg

sarı ok kartal kafası mavili olanda kılıç benmi yanlış görüyorum acaba

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili kardeşim kayaların üzerinde yapılan şekillerle ağaç üzerinde olanları karıştırmayın lütfen, ağaçlar her yıl büyüyünce gövdeleri kalinlaşir ve kabuk üzerinde gövdesinin irileşmesine bağlı olarak çatlaklar oluşur. Asla bu çatlakları bir işaret olarak düşünmeyin yanılırsınız, aynen burada olduğu gibi. Evet ağaç üzerinde bir dal olur kesilmiş veya ağaç yüzeyi soyulmuş olabilir bu bir işaret olabilir (insan eliyle yapılmış ise) ALLAH yardımcımız olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
kopan kırılan ağaç kabuğuna işlem yapmazlar. ustalarımızın söylediğini anlamaya çalış.
kafanı ağaçlara takmışsın.:D
orada anlam taşıyabilecek gövdedeki kesik olabilir. çünkü o ağaç kesilmedikçe kaybolmaz.
şimdi ağaçlar hayli yaşlı gibi.yapman gereken çubuk veya cihazla alanı boşluk ve maden tespiti ile taraman. bir nasibin varsa çıkar. ama ehil birine yaptır ki yanılgı olmasın. bu ağaç bana yakın olsa ben incelerdim ama kabuklarını değil. çünkü kullanıldıkları gerçektir. selametle.

Deathless01

Kullanıcı
Ustalar gerekeni soylemis.Agaclara isaret yapilmaz.Sizi bu agca yonelten neydi? Bulundugunuz bolgeyi detayli bir sekilde anlatip kroki ile tekrar siteye yukleyiniz.Sadece bu agaca takilip kalmayin.Bence bulundugunuz bolgede daha fazlasida var