kanal isareti ve kaya mezari birde acilmamis kasasi | Define işaretleri ve anlamları

kanal isareti ve kaya mezari birde acilmamis kasasi

ersan

Admin
ustalarim bu yere cok uzak yerden cekim aldim cubuklarlan.

Kervan07

Admin
Cevap: kanal isareti ve kaya mezari birde acilmamis kasasi

ersan ustam bu taşın sağ tarafındaki yer oymamı yoksa kırıkmı? senin çubuklar buraya zayıf çekim vermiştir diye tahmin ediyorum..ansiklopedi gibi yerlerin ustam,oku oku bitmez:)

DRAGON-34

Kullanıcı

ERSAN güzel dostum çok iyi yazmışsın da benim gözlerim senin gözlerin kadar net göremiyor malesef burada açılmış kasayı göremedim mezarı açılmış olan yerde mi yoksa kayanın altında mı şu yerleri işretle de gözümüze sok anca görürüz gözlerinden öperim ustam

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

sevgili ersanım gönlüne sağlık.;)

DRAGON-34

Kullanıcı

sevgili ersanım gönlüne sağlık.;)
İKİZCELİ ustam sağ ol anladığım kadarıyla köşeye kasa konulmuş her halde biraz doluca bir kasaymış ki alan köşeyi dönsün denmiş Mezarı ise işretlediğin yerin orasıymış şimdi yerinde porsuklar mekan tutmuş sanırım.Peki iki sorum olacak bu kasaların işretleri oluyormu?bir de buradaki mezar nasıl bir mezardır?Lahit olamaz ya toprağa gömüyorlar ya odası oluyor.Kaya mezar desem tekne tipi oluyor o da değil eeeee toprağa da gömmemişler bu adamlar kayanın altını biraz oyup meftayı bırakmış sonra da etrafını taş duvarlan mı kapatmışlar yoksa mezar taşın halen altında mı?Bu sorum aynı zamanda öncelik ERSAN usta olmakla beraber bütün bilgi sahibi ustalaradır

ersan

Admin

ersan ustam bu taşın sağ tarafındaki yer oymamı yoksa kırıkmı? senin çubuklar buraya zayıf çekim vermiştir diye tahmin ediyorum..ansiklopedi gibi yerlerin ustam,oku oku bitmez:)

ustam o yer oyma deyil kirma bu oyma ,v, tam mezari gusteriyor ustam.
nasil ustam kasa beli oluyor ya cekim cok guzel burda.

ersan

Admin

İKİZCELİ ustam sağ ol anladığım kadarıyla köşeye kasa konulmuş her halde biraz doluca bir kasaymış ki alan köşeyi dönsün denmiş Mezarı ise işretlediğin yerin orasıymış şimdi yerinde porsuklar mekan tutmuş sanırım.Peki iki sorum olacak bu kasaların işretleri oluyormu?bir de buradaki mezar nasıl bir mezardır?Lahit olamaz ya toprağa gömüyorlar ya odası oluyor.Kaya mezar desem tekne tipi oluyor o da değil eeeee toprağa da gömmemişler bu adamlar kayanın altını biraz oyup meftayı bırakmış sonra da etrafını taş duvarlan mı kapatmışlar yoksa mezar taşın halen altında mı?Bu sorum aynı zamanda öncelik ERSAN usta olmakla beraber bütün bilgi sahibi ustalaradır

ustam bu kasa ta acik deyil ve kirik ta deyil sade ki o ,v, isareti horasanlan yapma ve mezari da ta acik deyil zamaninda urasmislar acmaya ama nerden ne yapacani bilememisler bu tasin altinda kaliyor mezari tas toprak dolgu
bu usten buyuk tas kapak yerine kulanmislar.

KERASUS

Kullanıcı

ERSAN güzel dostum çok iyi yazmışsın da benim gözlerim senin gözlerin kadar net göremiyor malesef burada açılmış kasayı göremedim mezarı açılmış olan yerde mi yoksa kayanın altında mı şu yerleri işretle de gözümüze sok anca görürüz gözlerinden öperim ustam
..

...dragon ustam muhtemelen burası...

DRAGON-34

Kullanıcı

ERSAN Güzel dostum ALLAH aşkına beni yorma görmüyor gözlerim bak sende yaşlanıcaksın gözlerin beimkilergibi olacak çizikle şuraları hele bi anlat bizlerde anlayalım