Kanal Ve Sunu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kanal Ve Sunu

M.Yavuz

Kullanıcı
1n75jG.jpg

Arkadaki kaya oluyor,Faydası olur diye ekledim,Burada boşluk tesbit etmiştim,Sağdaki kayanın izasından resmi çekerken durduğum yere kadar

erdem ustam,konumlarını daha iyi anlayabilmemiz için,oyma ve kanalın nerede olduğunu bu resimin üstünde işaretleyebilirmisin?
hatta daha detaylı resimleri varsa,onları da paylaşabilirsin.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
3RWzPM.jpg

M.Yavuz Usta 2 sunu çanağı var,2 mezar odasını bulmuştum,Önemli olan kanal'ın ne anlatmış olabileceği,Oda tünel olacak diye düşünmekteyim,Fakat niçin bukadar büyük!

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
G1WVgV.jpg

Daire içine aldığım kucağında yükü olan kız ve noktalı karedeki kuşlar ise su içmekteler,Burdan çıkarmamız gereken ne olabilir sizce!!!İKİZCELİ Ustam bir bakarmısın

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

erdem ustam, bulmacayı çözmek için,bu drenaj kanalının "nereyi koruduğunu" görmek gerekir.;)
Nereyi koruduğunu derken kayanın üzerindenmi bahsettiniz,Yoksa mahzenden mi!Anladım galiba ve çook teşekkür ederim,Kafa okadar meşgul ki jeton sonradan düşüyor :D

Son düzenleme:

M.Yavuz

Kullanıcı

erdem ustam,resimleme tekniğini biraz daha geliştirmelisin ki,bizlerin işi kolaylaşsın ve sana daha çok yardımcı olabilelim.:)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

erdem ustam,resimleme tekniğini biraz daha geliştirmelisin ki,bizlerin işi kolaylaşsın ve sana daha çok yardımcı olabilelim.:)
M.Yavuz Ustam,Resimlerken dikkat edersinki durduğum yer ev, sırtımı tam yasladım eve öyle resimledim ve tanımıyorum oturanları ve kaya göründüğünden çok büyük,Tam işaretlediğin yeri 5.resimde ayrı şekilde görüntülemiştim,Farklı işaretler var orada bilmediğim

İRON

Kullanıcı
kanal deeyide tunelide mahsenide verebilit.ama o civarda boşluk aldıysanız ki bunuda yapmişsiniz buna eminim oda tipi bir boşluk bulmanız gerek aksi taktirde o kanal tamamıyla dereyle alakalı olur.kayanın kendisinde 07 kardeşimiz zaten belirterek göstermiş.hele o boşluk aldığınız yerden bi başlasanız diyorum bi bakmışsınız çözümü ordadır.derenin resimleri varmıdır indinizmi dereye baktınız mı araştırdınız mı.muhtemelen ağacın olduğu kayanın altına doğru gider mahsen şayet odası varsa tabiki.ama buyuk ihtimallede vardır.işaretlerden öle anlaşılıyor mezaR vede odasııı.
kolay gelsin

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
kanal deeyide tunelide mahsenide verebilit.ama o civarda boşluk aldıysanız ki bunuda yapmişsiniz buna eminim oda tipi bir boşluk bulmanız gerek aksi taktirde o kanal tamamıyla dereyle alakalı olur.kayanın kendisinde 07 kardeşimiz zaten belirterek göstermiş.hele o boşluk aldığınız yerden bi başlasanız diyorum bi bakmışsınız çözümü ordadır.derenin resimleri varmıdır indinizmi dereye baktınız mı araştırdınız mı.muhtemelen ağacın olduğu kayanın altına doğru gider mahsen şayet odası varsa tabiki.ama buyuk ihtimallede vardır.işaretlerden öle anlaşılıyor mezaR vede odasııı.
kolay gelsin
İRON Usta kayanın üzerinden de altta görünen tarladanda odalarını tesbit ettim,Ayrıca değerlisinide verdi çıbıklar,Tamda kayanın ortasından,Dereye indiğim vakit hava rüzgarlanmaya başladığı için oraları kontrol edemedim,Büyük olan ölçülendirdiğim kanalın yanında zaten diğer kanal tünel işaretini vermiş,Büyük kanal acaba diyorum altındaki mezarı mı koruma amaçlı yapılmış,Yorumlarınız gerçekten diğer ustalarında yorumlarıyla olaya hemen hemen netlik kazandırdı,Ayrı ayrı teşekkür ederim, Zamanınızı ayırdığınız bilgilerinizi paylaştığınız için ALLAH (cc) Razı olsun

Üst Alt