KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya! | Define işaretleri ve anlamları

KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya!

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Usta Arkadaşlar!Kanas_Usta Sizin bu konuyla soru sormuştunuz ve kayanın komple resmini çekmemizi istemiştiniz.ayreten yumurtalarla ilgili altına bakmamızı söylemiştiniz.Kardeş yumurtalar resimde göründüğü kadar ufak değillermiş usta.bu konuda tekrar sizin yorumunuzu rica edeceğim.(resimlerin devamı geliyor)Sayın Usta Arkadaşlar Sizin de ekleyebileceğiniz yorumlarınız varsa lütfen yapınız.Saygılar ve teşekürler!

enver

Kullanıcı
Cevap: KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

enver Allah gönlüne göre versin,inş aradıgını bulursun.kardeşim sana tavsiyemdir,ve ricamdır.sen haklısın,ustalar bol resim istiyor,sende ekliyorsun,ama güzel dostum aynı resimden 3 tane ekliyorsun,sonra hahif sağına geçip aynı kareyi bir daha cekıyorsun.

mesela bu konuyu 8 veya 9 resimle maksımum 10 resımle açıklayabilecek iken 42 adet resım eklemişsin.cogu nerdeyse aynı,sadece cok az yana kayıp cekılen resımler.

sonra ustalar konuya neden yorum yazmıyor dıyorsun,bu konu acılmazkı enver kardeşim.
resimleri yuklemeden once bir klasor olustur,o klasore işaretin sağını solunu önunu arkasını geniş çevreini varsa cevrede dıkkat edılcek yer onları koyarsın,sonra tek tek eklemeye baslarsın,senınde kafan karısmaz,ustalarda konuyu rahat açar.bu konuyu herkez açamaz,interneti yavaş olan bu konuyu cok bekler.

desekki gercekten her resim iş yapar öylede değil,bu resimlerin en fazla 10 tanesi orayı özetler.

sağlıcakla kal dostum.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

kardeş bu kayalarda hiç bi işçilik yok ayrıca küçük küçük kayalar burda boşa zaman harcarsın araştırmanı başka yönlerde yap.. selam..dua...

enver

Kullanıcı

Aleykum Selam Bozkurt kardeş usta!Yani dün o kadar zevkli o kadar mutluydumki o resimleri ekleyeceğime birde çok güzel bir yorum alacağıma ama olmadı be usta?Yani emeğim galiba boşa gidiyorudur .:( Burda usta siz de bilirsiniz benden daha fazla resimleri olan konular vardır.Demekki Sayısal bana düştü :) ben Kanas_Ustanın talimatlar üzeri o resimleri çektim.yanlış anlamış olabilirim.ama resimlerde pozisyon o kadar önemli dir ki çoğu işaretlerin sadece pozisyonlardan yakalanabilir.bazı işaretler gölgede kalıyor.bazı işaretler yanlardan yakalanabilir.define işi Siz de daha iyi bilirsiniz usta sabır işidir.Eğer kusurum varsa Helal Ediniz.Saygılar ve Teşekürler!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Aleykum Selam Bozkurt kardeş usta!Yani dün o kadar zevkli o kadar mutluydumki o resimleri ekleyeceğime birde çok güzel bir yorum alacağıma ama olmadı be usta?Yani emeğim galiba boşa gidiyorudur .:( Burda usta siz de bilirsiniz benden daha fazla resimleri olan konular vardır.Demekki Sayısal bana düştü :) ben Kanas_Ustanın talimatlar üzeri o resimleri çektim.yanlış anlamış olabilirim.ama resimlerde pozisyon o kadar önemli dir ki çoğu işaretlerin sadece pozisyonlardan yakalanabilir.bazı işaretler gölgede kalıyor.bazı işaretler yanlardan yakalanabilir.define işi Siz de daha iyi bilirsiniz usta sabır işidir.Eğer kusurum varsa Helal Ediniz.Saygılar ve Teşekürler!

s.a

enver dostum,
resim ekleme demıyorum ekle tabiki.ama yeterince ve dıkkatli ekle lütfen,işaretin gölgesınden ve acısından bahsedıyoruz,bana yazarmısın en alttaki resimden yukarı doğru 6 ncı ve 7 nci resimlerin birbirinden ne farkı var.

bana göre değişen birşey yok,ben resımleri goruyorum,benım ınternetım cok hızlı.herkezde gorebılıyorsa sorun y ok.

ustalrın yorumuna kaldı işin,Allah gönlüne göre versin inş.

ayrıa erzurumludefineci ustaya katılıyorum,buda benim fikrim.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum Sayın Arkadaşlar!Yorumlarınız için teşekürler!Bozkurt kardeş dediklerinizi dikate alacağım diğer konularda usta!Saygılar!

ufuk14

Kullanıcı

kardeş yerin kesinlikle dogal degil.
boşluk tespiti yaparsan sonuça ulaşırsın.yoksa boşa ugraş verirsin

enver

Kullanıcı

ufuk 14 usta.yorumunuz için teşekürler!bu çizdiğiniz haç*ın anlamı ne olabilir usta?birde boşluk testini neye göre yapayım usta nerde?Teşekürler!

KANAS_USTA

Admin

kardes;
o arka tarfatakı
ıkı kayanın arasında yerdekı dıkılı egrı tasın guneydogusu ama tam guneydogusunda ne var?!!!!

Moderatör tarafında düzenlendi: