KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya!

enver

Kullanıcı
Cevap: KANAS_USTA nın dikatine!Şapka kaya ve yumurta kaya!

Kanas_Usta dediğiniz taraf güneydoğudur usta!Kusura bakmayınız usta lütfen ama sorunuzu tam anlayamadım.üçgeni zaten göremiyorum usta ölçüleri almam için diye!dediğiniz tarafta yine işaretli kayalar var .biraz tepede kaya yığınları var.Talimat veriniz usta neyi bakmamı istiyorsanız?birde yumurtaya beğenzeyen kayaların arkası yada altı önemlimidir usta?diğer şapkalı kaya için ?Teşekürler ve Saygılar!

Eskiden çektiğim resimlerdir bunlar Usta!Ama tam güney doğu olmayabilir.emin değilim Usta!Sizin aradığınıza bağlı.çünkü bütün kayalar hemen hemen işaretlidir usta.bunlar bazı işaretli kayalardan.Teşekürler!

enver

Kullanıcı

Kanas_Usta dediğiniz taraf güneydoğudur usta!Kusura bakmayınız usta lütfen ama sorunuzu tam anlayamadım.üçgeni zaten göremiyorum usta ölçüleri almam için diye!dediğiniz tarafta yine işaretli kayalar var .biraz tepede kaya yığınları var.Talimat veriniz usta neyi bakmamı istiyorsanız?birde yumurtaya beğenzeyen kayaların arkası yada altı önemlimidir usta?diğer şapkalı kaya için ?Teşekürler ve Saygılar!

Eskiden çektiğim resimlerdir bunlar Usta!Ama tam güney doğu olmayabilir.emin değilim Usta!Sizin aradığınıza bağlı.çünkü bütün kayalar hemen hemen işaretlidir usta.bunlar bazı işaretli kayalardan.Teşekürler!
.................................................................................................

KANAS_USTA

Admin

mağara girişinin sağ tarafında toprağın içine gömülü ucu görülen sivri taş, bu taşın iki adım yukarısında tek bir mezar var, yıne bu mezarın batısına resımde gorulen o iki adet kaya duser, bu mantıkla mezarın beş metre güneyinde acaba ne var ? bahsettıgım magara mı yoksa ne ?

sapkalı kayaya gelelım:
o tasın altında mahsen var, uzerındekı uc delık uc kutsal ruh demek.

cevreyıde anlatır ama konu acmayı bır turlu ogrenemdın kal saglıcakla kardeslık.....

enver

Kullanıcı

Kanas_Usta Yorumunuz için çok teşekürler usta!Konuyu iyi açamadığım için ise özürdilerim.elimden geleni yapmaya çalışacağım usta.inşaALLAH bana kızmazsınız ama soracağım soru şudur ki mağara nerde usta?yani yumurtaya beğenzeyen kayaların neresinde?ucu sivri görünen taş altında olan resimdeki taşmı usta?yapmamı istediğiniz ve işi zor olayan bakmamı istediğiniz yer varmı burda usta?şapkalı kayanın altına direk altına mı gireyim usta?Teşekürler ve Saygılar Kanas_Usta!

enver

Kullanıcı

Orayı Yarın gidip istediğiniz resimleri getiriyorum KANAS_USTA!Sadece bana mağarayı nasıl anlayabilirim usta söylermisiniz ve de sivri uclu kaya bumudur usta?Teşekürler!

Son düzenleme:

sondurak

Kullanıcı

Orayı Yarın gidip istediğiniz resimleri getiriyorum KANAS_USTA!Sadece bana mağarayı nasıl anlayabilirim usta söylermisiniz ve de sivri uclu kaya bumudur usta?Teşekürler!
,,Sayın Enver Kardeşim Bahçeniz Konuyla Alakalı Süper.image. Emekleriniz Boşa Gitmeyecektir İnşaallah c.c'cc Görsellediginiz Taşların Tamamı Konuyla Alakalı ,,SONDURAK,, Olabilecek Durumdadır:p. Son Resimde Daha Canlı Görülmektedir. İgne Aramıyorsunuz Sonuçda Yerleriniz Belli.:confused:. ,,Lütfen Araştırmalarınızı Resmi Yoldan Yapınız... Bu Bahçeden Süper Emekli Olmanız Temennisiyle... çiçek sanaSelam Ve Dua İleçiçek sana...

KANAS_USTA

Admin

enver sen omrunun sonuna kadar bu işi kostursan zırnık alamazsın,
kardesım ben dıyorum davul sen dıyon zurna,
senı tanımasam bu adam kafamı buluyo dıyecem,
e be mubarek actıgın konuda yerde yılan bası gıbı egrı sıvrı bır tas var onu kastederken sen tutup alakasız bı tası koymussun,
ne alakası var,
sana son noktayı vermısken konunun ıcıne sırke sarımsak katman yanı pes dedırtıyor,
vallahı kardes artık nasıl anlarsan anla aşkolsun dıyor baska bır sey demıyorum.

senın bolgenden mısal harbıcı gıbı gozu aklı acık bır adam olsun eger ben ona gunu bırlık cıgdem toplar gıbı mal aldırmazsam adam degılım.

kalbını kırmak nıyetınde degılım bas tacısın ama cok acemısın ve anlasamıyoruz senınle kardesım optum gozlerınden.

enver

Kullanıcı

Sondurak usta yorumunuz için teşekürler!Kanas_Usta ksura bakmayınız usta acemiyim biliyroum .Sabrınız için teşekürler usta!Dediklerinizi uygulayacağım!Teşekürler ve saygılar!

enver

Kullanıcı

Sayın Arkadaşlar Sayın Kanas_Usta!bu yer ustanın bahsetiği ve yorumladığı ve de anlatığı yerdir bence.bu konuyu daha evvelden de açmıştım .Kanas_Ustanın bahsetiği bu yer bu iki kayanın konuda ki kayaların tam güneydoğusunda kalıyor.Yaklaşık emin olmadan ama 100mt geçmez burası.mesafe olarak.yerde kapağın sağ tarafında olan ve de sivri uclu toprağın içinde olan ufak kayadır.bu kapağa beğenzeyen kayada tam güneye bakmaktadır.Saygılar Kanas_Ustaya Çok teşekürler.inşaALLAH Ustanın dediğini yerine getirmişimdir:) Saygılar ve Teşekürler!
(Kaçak kazıya Hayır)

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

s.a mubarek enver kardeş.heralde yorum yapmama gerek kalmadı.yanılıyormuyum.???
:NOT:kans ustanın dediklerini iyicene oku vede uygula.yerlerin hem tarih hemde malzeme kaynıyor.kısmetin çok ama almada yok....!!selametle kalınız...